Bedieningsmedewerker

Nieuw

Introductie

Voor een leuk hotel & wegrestaurant in Farmsum zoeken wij een bedieningsmedewerker voor de maandag tot en met donderdag.

Wat ga je doen als Bedieningsmedewerker

Als bedieningsmedewerker houd jij je voornamelijk bezig met het bedienen van gasten in het restaurant, je doet dit doordeweeks van maandag tot en met donderdag van 17.00 tot 22.00. Voor het diner zul je ook simpele werkzaamheden in de keuken verrichten (mise en place) maar hiervoor heb je geen ervaring nodig, dit wordt je geleerd. Uiteraard moet je wel sociaal zijn en makkelijk in de omgang.

Je gaat werken bij

Gelegen nabij de zeesluizen van Delfzijl, die het Groningerland en de Noordzee met elkaar verbinden, ligt het hotel- wegrestaurant. Het is een klein bedrijf waar hotelgasten en passanten een heerlijke maaltijd of gewoon een kopje koffie kunnen nuttigen. De eigenaar zelf staat zelf altijd in de zaak en helpt je graag de kneepjes van het vak te leren!

Wat bieden wij je aan

  • Uurloon te beginnen vanaf €11,- bruto per uur
  • Gezellige sfeer en collega's bij het restaurant
  • Contract voor langere periode (minimaal half jaar)
  • Mogelijkheid om na een half jaar vast in dienst te komen
  • Een leuke werkplek met veel sociaal contact!

Wat vragen we van je

  • Enige ervaring zou mooi zijn maar is niet verplicht
  • Makkelijk in de omgang

Salarisindicatie

€11,- bruto per uur

Contactpersoon

Meer informatie
Adres
Zeesluizen 2, 9936 HX Farmsum
Vakgebied
  • Horeca
Dienstverband
  • Parttime
Locatie
  • Groningen
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
Werkervaring
  • 0 - 1 jr.
Gewenste aantal uren
  • 13 - 24 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 16-09-2022
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-09-2022
inSumar
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inLeeuwarden
23-09-2022
inDrachten
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inAssen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl