Bedieningsmedewerker

Topbaan

Introductie

Wil jij ervaren hoe het leven op een eiland is? Lees dan verder!

Strandpaviljoen Ballum ligt gelegen aan het strand van Ameland, vlakbij het dorpje Ballum en is centraal gelegen aan het fietspad dat door de duinen van Nes naar Hollum loopt. Met het unieke natuurgebied 'het Groene Strand' naast de deur is het de ideale plek om na een lange fietstocht of wandeling op het terras neer te ploffen.

Wat ga je doen als Bedieningsmedewerker

Strandpaviljoen Ballum wordt als gastvrij en warm ervaren mede dankzij haar medewerkers. Als bediening medewerker draag jij een steentje bij aan de beleving van de gasten. Je hebt goed in de gaten wat de wensen zijn en geeft passende suggesties. Zo weet je precies wanneer je de kaart brengt, het bestek neerlegt en wanneer je de tafel afruimt. Je communiceert goed en duidelijk met je collega's en de gasten. Je maakt af en toe een gezellig praatje en je kan alles vertellen over de omgeving.

Je gaat werken bij

Strandpaviljoen Ballum ligt gelegen aan het breedste strand van Ameland, vlakbij het dorpje Ballum. Het strandterras geeft uitzicht over natuurgebied "het groene strand" van Ameland. Een uniek stukje eiland met schitterend uitzicht over de kust en de duinen.

Wat bieden wij je aan

  • Salaris wordt wekelijk uitbetaald en zal worden ingeschaald op basis van werkervaring. Deze start vanaf €11 p/u
  • Goede werksfeer in een gezellige omgeving
  • Huisvesting tegen een kleine vergoeding
  • Wekelijkse of tweewekelijkse verdeling van de fooi
  • Bootticket naar het eiland

Wat vragen we van je

  • Bij voorkeur ervaring in de horeca, maar dit is geen must.
  • Gastvrije instelling
  • Oog voor detail en flexibiliteit

Salarisindicatie

Het bruto uurloon wordt ingeschaald op basis van werkervaring. Deze start vanaf €11,- p/u

Locatie

Ameland

Contactpersoon

Bo Copinga
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Adres
Strandweg 24, 9126 EV Ballum
Vakgebied
  • Horeca
  • Wadden
Dienstverband
  • Fulltime
Locatie
  • Waddeneilanden
  • Ameland
Opleidingsniveau
  • MBO - HAVO - VWO
Werkervaring
  • 0 - 1 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 10-03-2022
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-09-2022
inSumar
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inLeeuwarden
23-09-2022
inDrachten
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inAssen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl