bedieningsmedewerker en housekeeper

Meerdere functies beschikbaar

Introductie

Zie jij jezelf deze zomer werken op Texel? Dan is een avontuurlijke werkvakantie echt iets voor jou! Ondanks dat door corona er weinig beschikbare vacatures in de horeca zijn hebben wij een leuke combi baan voor je. Lees hier meer over de vacature voor de combi baan bedieningsmedewerker/housekeeper bij een bruisend hotel op Texel.

Wat ga je doen als bedieningsmedewerker en housekeeper

Als bedieningsmedewerker verzorg jij de horeca kant in dit prachtige hotel. Het hotel heeft een eigen restaurant met een open haard, een serre en terras waar de gasten in de zomerse maanden heerlijke kunnen ontbijten, lunchen of dineren. Daarnaast kan je ook ingepland worden voor het ontbijtrooster. Je zorgt er dan voor dat de gasten de dag goed kunnen beginnen met een uitgebreid ontbijtbuffet. Tevens wordt je ingezet in de housekeeping wat inhoudt dat je het team van de housekeeping helpt met het hotel schoon en geordend te houden, genoeg afwisseling en diversiteit in je job dus

Je gaat werken bij

Ons 4-sterrenhotel ligt gelegen in de Koog. Een gezellig dorpje op Texel!
Het hotel telt 48 kamers, een restaurant met bar/lounge en een terras.

In de buurt:

  • De Koog, winkels, horecagelegenheden , uitgaansleven - voor de deur!
  • Nationaal Park Duinen van Texel - 1 minuut lopen
  • De Koog strand - 11 minuten lopen
  • Ecomare - 32 minuten lopen
  • VVV Texel - 7.4 km
  • Ijsselmeer - 11.3 km
  • Waddenzee - 12.7 km
  • Vuurtorenweg Texel-strand - 16.5 km
  • Marinemuseum - 19.1 km
  • Strand van Callantsoog - 28.2 km
  • Poldertuin - 35.7 km

Je komt te wonen in het personeelshuis waarin je een kamer deelt met een collega. Je kunt mee ontbijten, lunchen en dineren.
Je betaald hier een kleine vergoeding voor.

Wat bieden wij je aan

  • Vergoeding van je bootticket
  • Accomodatie: een leuk personeelshuis. Je kunt mee ontbijten, lunchen en dineren (de kosten hiervoor: €45 per week)
  • Je bouwt 8.33% vakantiereserveringen op
  • Tussen de 32 - 40 werkuren per week
  • Je krijgt wekelijks je salaris uitbetaald
  • Fooi

Wat vragen we van je

  • Je bent klaar voor een nieuw avontuur!
  • Je bent bereid hard te werken
  • Je bent in juni beschikbaar en voor langere periode

Salarisindicatie

Afhankelijk van je leeftijd en werkervaring:
€7.31 - €10.45 per uur

Tijdens het kennismakingsgesprek kunnen wij je vertellen wat je gaat verdienen

Locatie

Noord Holland

Contactpersoon

G de Bruijne
Meer informatie
Adres
Kaapstraat 39, 1796AE de Koog
Vakgebied
  • Horeca
Locatie
  • Texel
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 05-06-2020
Contact
Geert 2 de Bruijne
Heb je vragen over deze vacature? Dan help ik jou graag!
Ik ben bereikbaar via onderstaande gegevens.Details...
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
01-07-2020
inDelfzijl
01-07-2020
inLeek

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl