Bedieningsmedewerker Terschelling

Introductie

Kom je ons versterken op Terschelling? Wij zoeken op korte termijn een bedieningsmedewerker.

Wat ga je doen als Bedieningsmedewerker Terschelling

Als medewerker bediening bij Restaurant aan Zee heb je een veelzijdige functie.
Je verwelkomt de gasten en begeleid hen naar tafel. Je neemt bestellingen aan en serveert dranken en gerechten uit. Je dekt tafels op en ruimt af.
Eilanders, stelletjes, families, zakenmensen en jongeren komen graag een hapje eten bij Restaurant aan Zee.

Je gaat werken bij

Restaurant aan Zee is onderdeel van Hotel Paal 8. Een luxe hotel met veel faciliteiten.
Omdat het onderdeel is van een hotel kom je te werken in een groot team. Ook de housekeepingmedewerkers en receptionisten zijn collega's.
Je woont intern. Er is namelijk een personeelsafdeling waar je zult slapen. Je deelt een slaapkamer met een collega. Voor €3.35 kun je mee dineren met je collega's. Ontbijt en lunch regel je zelf. En ook niet onbelangrijk, er is WIFI!

Wat bieden wij je aan

  • Een leuk en divers team van collega's
  • Je krijgt wekelijks je salaris uitbetaald
  • Je bouwt 8.33% vakantiegeld op
  • Je krijgt 25 vakantiedagen op jaarbasis
  • Je ontvangt fooi
  • Een werkplek aan strand op een vakantiebestemming in Nederland
  • Woonruimte met een gedeelde slaapkamer

Wat vragen we van je

  • Je hebt aantoonbare ervaring als medewerker bediening
  • Je bent helemaal klaar voor een nieuw avontuur!
  • Je kunt 10 februari starten en bent voor langere periode (in ieder geval tot de zomervakantie) beschikbaar

Salarisindicatie

Afhankelijk van je leeftijd en werkervaring:

€7.31 - €10.45 bruto per uur.

Tijdens het kennismakingsgesprek kunnen wij je vertellen wat je gaat verdienen.

Locatie

West-Terschelling

Contactpersoon

G de Bruijne
Meer informatie
Vakgebied
  • Horeca
  • Wadden
Locatie
  • Terschelling
  • Waddeneilanden
Dienstverband
  • Fulltime
  • Parttime
Opleidingsniveau
  • B.O
  • LBO - MAVO - VMBO
Gepubliceerd op
  • 04-03-2020
Contact
Geert 2 de Bruijne
Heb je vragen over deze vacature? Dan help ik jou graag!
Ik ben bereikbaar via onderstaande gegevens.Details...
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
01-07-2020
inDelfzijl
01-07-2020
inLeek

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl