zzp'er worden bij jij uitzendbureau

Bedieningsmedewerker weekend

Nieuw

Introductie

Thuis heb ik nog een ansichtkaart van Uithuizermeeden waarop een kerk een kar met paard, een slagerij J. van der Ven.
Een kroeg (Cafe Kombuys), een juffrouw op de fiets
Het zegt u hoogstwaarschijnlijk niets, maar het is waar ik een vacature heb.

Bij deze bruine kroeg zoek ik een bedieningsmedewerker die ook simpele handelingen in de keuken kan doen.

Wat ga je doen als Bedieningsmedewerker weekend

Je staat achter de bar maar bedient ook en daarnaast maak je simpele maaltijden. Het werken is op vrijdag van 18:00 tot 23:30 en zaterdag van 17:00 tot 23:30. Je ziet het werk liggen en kan goed met klanten omgaan.

Je gaat werken bij

Café Kombuys, het gezelligste café van Uithuizermeeden, is verkocht aan ondernemer Eric. Eric heeft fijne herinneringen aan het café en vindt dat Uithuizermeeden een café nodig heeft als centrale functie voor het dorp, waar jong en oud een lekker drankje kan drinken en een goede hap kan eten. En waar toeristen mooie herinneringen kunnen maken als ze eenmaal een bezoekje hebben gebracht aan Café Kombuys. “Een café zorgt voor gezelligheid en sociale verbinding. Gasten kunnen hun verhaal kwijt en op een laagdrempelige manier genieten van de fijne sfeer en lekkere hapjes en drankjes.

Wat bieden wij je aan

  • Uurloon van €11,- bruto bij 21 jaar of ouder, bij ervaring meer!
  • Wekelijks loon
  • Werk alleen op vrijdag avond en zaterdag avond
  • Een zelfstandige functie

Wat vragen we van je

  • Horeca interesse
  • Enige keuken ervaring
  • Sociaal
  • Doorzetter

Salarisindicatie

Bij 21 jaar of ouder minimaal €11,- bruto per uur

Contactpersoon

Meer informatie
Adres
Oudedijksterweg 5, 9982HC Uithuizermeeden
Vakgebied
  • Horeca
Dienstverband
  • Parttime
Locatie
  • Groningen
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
Werkervaring
  • Starter
Gewenste aantal uren
  • 0-12 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 16-09-2022
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
08-12-2022
inTen Post
08-12-2022
inAssen
08-12-2022
inZwolle
08-12-2022
inStadskanaal
08-12-2022
inDelfzijl
08-12-2022
inGroningen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl