Betonmedewerker

Nieuw

Introductie

Opgeleid worden tot manusje van alles in de bouw? Wij zoeken iemand die het vak wil leren!

Wat ga je doen als allround medewerker in de bouw?

  • Impregneren van gevels
  • vochtbestrijding; denk aan kitwerk, lekkages repareren of kelderafdichting
  • herstelwerk; denk aan stucwerkherstel, metselherstel etc.
  • gevels reinigen- impregneren- voegen en verven
  • aanbrengen van vloeren.

Je gaat werken bij

Onze klant is een gevestigde naam met decennia lange ervaring in de particuliere en zakelijke markt. Ze zijn veelzijdig in onderhouden, beschermen en repareren. Voor al uw onderhoudswerkzaamheden kun je bij hen terecht!

Wat bieden wij je aan

  • Een fulltime dienstverband
  • Salaris tussen de €12 en €14 bruto per uur. Afhankelijk van je leeftijd en ervaring.
  • Bouwpensioen
  • 25 vakantiedagen
  • 20 ATV dagen of vergoeding
  • Je mag zelf bepalen of je per week of per maand betaald krijgt
  • Reiskostenvergoeding
  • Jij leert alle kneepjes van het vak

Wat vragen we van je

  • Woonachtig in de omgeving van Grijpskerk
  • Jij bent in het bezit van je VCA
  • Jij bent in het bezit van je rijbewijs B
  • Rijbewijs BE is een pré
  • Jij bent fysiek fit en sterk
  • Jij hebt relevante werkervaring of een relevante opleiding gedaan in de bouw

Salarisindicatie

Salaris tussen de €12 en €14 bruto per uur. Afhankelijk van je leeftijd en ervaring.

Locatie

Groningen

Contactpersoon

S Douwsma
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • MBO - HAVO - VWO
  • LBO - MAVO - VMBO
Werkervaring
  • Starter
  • 0 - 1 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 29-07-2020
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
06-07-2020
inDelfzijl
06-07-2020
inLeek

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl