Betonmedewerker

Nieuw

Introductie

Vind jij met beton werken mooi werk? En heb jij affiniteit of relevante werkervaring in bouw? Dan kom ik graag met je in contact. Bel Inge voor meer informatie (050-5470050) of solliciteer direct!

Wat ga je doen als betonmedewerker?

  • Aanleggen van erfverhardingen inclusief sloop- en grondwerk
  • Machinaal aanleggen wegen en paden
  • Aanbrengen van bekisting voor funderingen
  • Leggen van wapeningsijzer
  • Beton storten, afwerken en nabehandelen

Je gaat werken bij

Onze klant is gevestigd in Sappemeer maar werkzaam in heel Noord-Nederland. Het is een jonge en groeiende onderneming. Je kunt bij ze terecht voor al het betonwerk. van klein tot groot, van het grondwerk tot de bekisting, het leveren en leggen van wapeningsijzer, storten, afwerken en nabehandelen van het beton.

Wat bieden wij je aan

  • Salaris tussen de €2200 - €2600 bruto per maand
  • Reiskostenvergoeding €0,19 / km
  • Pensioenopbouw
  • 25 vakantiedagen en 8,33% vakantiegeld
  • Jij Uitzendbureau regelt goede secundaire arbeidsvoorwaarden (kerstpakket, activiteiten voor collega´s, werkkleding)
  • Fulltime dienstverband
  • Wekelijks je salaris uitbetaald
  • Goede kans op vast contract

Wat vragen we van je

  • Jij bent in het bezit van je VCA of bereidt deze te halen
  • Jij bent in het bezit van je rijbewijs en eigen vervoer
  • Jij hebt relevante werkervaring of affiniteit met de bouw.

Salarisindicatie

€2200 - €2600 bruto per maand.

Locatie

Sappemeer

Contactpersoon

I Hoekstra
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • 0 - 1 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 23-02-2021
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
18-02-2021
inRoden
18-02-2021
inMeppel

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl