Betonmedewerker

Nieuw

Introductie

Vind jij met beton werken mooi werk? En heb jij affiniteit of relevante werkervaring in bouw? Dan kom ik graag met je in contact.
Tel: 050 - 5470050 | Whatsapp: 06 - 15 69 77 00
harold@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als betonmedewerker?

  • Aanleggen van erfverhardingen inclusief sloop- en grondwerk
  • Machinaal aanleggen wegen en paden
  • Aanbrengen van bekisting voor funderingen
  • Leggen van wapeningsijzer
  • Beton storten, afwerken en nabehandelen

Je gaat werken bij

Onze klant is gevestigd in Sappemeer maar werkzaam in heel Noord-Nederland. Het is een jonge en groeiende onderneming. Je kunt bij ze terecht voor al het betonwerk. van klein tot groot, van het grondwerk tot de bekisting, het leveren en leggen van wapeningsijzer, storten, afwerken en nabehandelen van het beton.

Wat bieden wij je aan

  • Salaris tussen de €2200 - €2600 bruto per maand
  • Reiskostenvergoeding €0,19 / km
  • Pensioenopbouw
  • 25 vakantiedagen en 8,33% vakantiegeld
  • Jij Uitzendbureau regelt goede secundaire arbeidsvoorwaarden (kerstpakket, activiteiten voor collega´s, werkkleding)
  • Fulltime dienstverband
  • Wekelijks je salaris uitbetaald
  • Goede kans op vast contract

Wat vragen we van je

  • Jij bent in het bezit van je VCA of bereidt deze te halen
  • Jij bent in het bezit van je rijbewijs en eigen vervoer
  • Jij hebt relevante werkervaring of affiniteit met de bouw.

Salarisindicatie

€2200 - €2600 bruto per maand.

Locatie

Sappemeer

Contactpersoon

H Wilkens
T: (0599) 631 900
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • 0 - 1 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 25-11-2021
Contact
Harold Wilkens
Heb je vragen over deze vacature? Of heb je hulp nodig bij je zoektocht naar een passende vacature in de bouw?
Dan help ik jou graag. Je kan contact met mij opnemen via onderstaande gegevens. Details...
Werk telefoon: (0599) 631 900
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
05-11-2021
inStadskanaal
05-11-2021
inAssen
05-11-2021
inGroningen
05-11-2021
inGroningen
05-11-2021
inWinschoten
05-11-2021
inEzinge

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Marielle Dalmolen

Groningen
050-5470050 
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Assen 
0592-749277
robert@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050-5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Paulina Gamero

Groningen 
050-5470050 
paulina@jij-uitzendbureau.nl

Rutger Hulst

Assen 
0592-749277
rutger@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl