Betontimmerman

Nieuw

Introductie

Via JIJ Uitzendbureau kan je fulltime aan de slag als assistent betontimmerman op diverse locaties in Noord-Nederland – en Midden-Nederland.

Onze opdrachtgever is een bedrijf gevestigd in de provincie Groningen. Het bedrijf is gespecialiseerd in de aanleg van betonnen vloeren en betonnen constructies.

Wat ga je doen als Betontimmerman

Je werkt samen met een ervaren betontimmerman die jouw het vak gaat leren. Als assistent betontimmerman bestaan je werkzaamheden uit:

  • Stellen en plaatsen van diverse bekistingen en ankers
  • Storten en afwerken van beton
  • Ontkisten en demonteren
  • Prefab elementen plaatsen

Je gaat werken bij

Onze opdrachtgever is een bedrijf gevestigd in de provincie Groningen. Het bedrijf is gespecialiseerd in de aanleg van betonnen vloeren en betonnen constructies. Aan het einde van de week is er een gezellige vrijdagmiddag borrel zodat jij de week goed kan afsluiten met je collega's!

Wat bieden wij je aan

  • Inschaling conform bouw CAO
  • BPF bouw pensioen
  • 25 vakantiedagen
  • 20 ADV-dagen of een bruto ADV vergoeding
  • Wekelijkse en punctuele loonbetaling
  • Reiskostenvergoeding op basis van gereden kilometers
  • Werk in een klein team bij een gezond en leuk bedrijf

Wat vragen we van je

  • Werkervaring is NIET vereist
  • Je bent in bezit van een VCA certificaat (indien niet in bezit, kan dit via JIJ Uitzendbureau worden behaald)
  • Je bent in het bezit van een rijbewijs B

Salarisindicatie

€ 15-€17 bruto per uur.

Locatie

Groningen

Contactpersoon

E Bakker
T: (0599) 631 900
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Gepubliceerd op
  • 25-09-2019
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
10-03-2020
inTen Post

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl