Boekhouder

Nieuw

Introductie

Ben jij een boekhouder? En werk je graag met cijfers?

Wil je graag meer weten over deze functie? Neem dan gerust contact met mij op.

Telefoonnummer: 0596-542504 | barbara@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Boekhouder

Als boekhouder heb je een veelzijdige functie bij onze opdrachtgever. Ze zijn op zoek naar een nieuwe collega die de volledige boekhouding kan doen en graag zijn of haar verantwoordelijkheid neemt.

Je gaat je bezig houden met de maandafsluiting, debiteuren en crediteuren. Daarnaast bestaan je werkzaamheden uit het opstellen van maand- en overige rapportages en het verzorgen van aangiftes. Verder regel je de salarisadministratie.

Je gaat werken bij

een jong en groeiend bedrijf waar je aan de slag gaat met 'doeners' die weten wat hard werken is. Het bedrijf heeft de afgelopen jaren goed geïnvesteerd in een stevig fundament en wil in de toekomst blijven groeien en daarmee bijdragen aan de Noordelijke industrie. Jij kan hieraan bijdragen! Ze zijn specialist in het Noorden op het gebied van grond- weg en waterbouw, reinigen en ruimen en opslag of transport. Je gaat aan de slag bij een hecht en enthousiast team!

Wat bieden wij je aan

  • een fulltime baan
  • wekelijks je salaris uitbetaald
  • opbouw van vakantiedagen
  • een vast contactpersoon bij JIJ Uitzendbureau

Wat vragen we van je

  • Ervaring als boekhouder (minimaal 3 jaar)
  • Je beschikt over kennis van administratieve procedures en relevante wetgeving
  • Je bent betrouwbaar, secuur en neemt graag de verantwoording

Salarisindicatie

€16,- en €19,- bruto per uur.

Locatie

Delfzijl

Contactpersoon

B Kooistra
T: (0596) 542 504
Meer informatie
Vakgebied
  • Administratief/ Financieel
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 23-06-2022
Contact
Barbara Kooistra
Heb je vragen over deze vacature? Of wil je graag meer weten over de techniek branche? Dan help ik je graag verder. Je kunt contact met mij opnemen via onderstaande gegevens
Details...
Werk telefoon: (0596) 542 504
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
02-06-2022
inAssen
02-06-2022
inStadskanaal
02-06-2022
inSumar
02-06-2022
inGarnwerd
02-06-2022
inTerschelling
02-06-2022
inTerschelling

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl