Boomverzorger

Nieuw

Introductie

Een loopbaan in de boomverzorging is afwisselend. Je komt op de meest uiteenlopende plaatsen en je bent veel in contact met mensen. Boomverzorging is werk met een hoge verantwoordelijkheid waarin je een echte bijdrage levert aan de kwaliteit van leefomgeving.

Ben jij een ervaren boomverzorger op zoek naar een nieuwe uitdaging? Dan kom ik graag met jou in contact.
Tel: 050 - 5470050 | Whatsapp: 06 - 15 55 30 65
inge@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als boomverzorger?

  • Het uitvoeren van snoeiwerkzaamheden
  • Onderhoudswerkzaamheden voor gemeentes en semi-overheden
  • Planten en verplanten van bomen
  • Aanlegprojecten met ontwikkelaars, gemeentes en aannemers

Je gaat werken bij

"Onze klant is een ervaren en veelzijdig partner in groen. Zij halen het onderste uit de kan voor particulieren, bedrijven, overheden, scholen, kinderdagverblijven en andere opdrachtgevers. De werkzaamheden variëren van tuinontwerp en tuinaanleg tot en met terreinonderhoud en boomverzorging."

Wat bieden wij je aan

  • Afhankelijk van je ervaring verdien je tussen de €2200 - €2500 bruto per maand
  • Een fulltime functie voor langere periode
  • Vakantiedagen en vakantiegeld
  • Pensioenopbouw
  • Reiskostenvergoeding
  • Keuze tussen wekelijks of 4-wekelijks je salaris gestort
  • Een afwisselende functie
  • Teamspirit en stimulerende informele werkomgeving.

Wat vragen we van je

  • Je hebt klimervaring
  • Je hebt ervaring als boomverzorger
  • Je bent in bezit van je European Tree Worker certificaat
  • Je bent in bezit van een rijbewijs BE

Salarisindicatie

Afhankelijk van je ervaring verdien je tussen de €2200 - €2500 bruto per maand.

Locatie

Groningen

Contactpersoon

I Hoekstra
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Vakgebied
  • Groenvoorzieningen
Dienstverband
  • Fulltime
Locatie
  • Groningen
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 22-09-2022
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-09-2022
inSumar
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inLeeuwarden
23-09-2022
inDrachten
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inAssen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl