Bouwhulp

Meerdere functies beschikbaar

Introductie

Zoek je werk in de bouw? Vind je het mooi om bezig te zijn en in de buitenlucht te werken? Als bouwhulp werk je fulltime 38 - 40 uur in de bouw. Als bouwhulp heb je veel energie en werk je graag met je handen! Wij zoeken een bouwhulp voor een bouwbedrijf in Assen.

Wat ga je doen als Bouwhulp

Het werken op de bouw is het mooiste wat er is. De dag begint met een bak koffie en samen met collega's bespreek jij het werk voor de dag. Daarna nemen jullie de instructies door om vervolgens aan de slag te gaan. Als bouwhulp wil jij graag aan de slag met name het ondersteunen en helpen waar nodig bij bouw projecten. Tussen de middag een lunch met de collega's om vervolgens het werk in de middag af te maken.

Je gaat werken bij

Je gaat werken bij een aannemersbedrijf die veel bouwprojecten uitvoert in de regio Drenthe. Het bedrijf is gespecialiseerd in nieuwbouw, verbouw, onderhoud, restauratie en duurzaam bouwen. Met name het restauratiewerk beslaat een groot deel van onze werkzaamheden. Hierin speelt ook onze ruim opgezette timmerfabriek een grote rol. Naast de productie van kozijnen, ramen, schuifpuien, draaikiepramen en houtskeletbouw elementen zijn onze medewerkers gespecialiseerd in producten voor het restauratiewerk. Afwijkende maten, modellen en profileringen zijn geen probleem voor onze timmerfabriek!

Wat bieden wij je aan

  • Salaris €14,04 bruto per uur
  • Reiskostenvergoeding van €0,19 km
  • Wekelijks krijg jij je salaris uitbetaald
  • Jij Uitzendbureau regelt goede secundaire arbeidsvoorwaarden (kerstpakket, activiteiten voor collega´s, werkkleding)
  • Afwisseling in het werk met kans op een vast contract
  • Passende opleidingsmogelijkheden (VCA)

Wat vragen we van je

  • Mensen die goed willen werken en hun best doen
  • In bezit van een B rijbewijs
  • Als je in het bezit bent van een VCA is dat mooi meegenomen

Salarisindicatie

€2400,- bruto per maand

Locatie

Assen

Contactpersoon

Drent
T: (0592) 749 277
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Drenthe
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • Starter
  • 0 - 1 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 17-11-2020
Contact
Milan Drent
Heb je vragen over deze vacature? Dan help ik jou graag!
Ik ben bereikbaar via onderstaande gegevens.Details...
Werk telefoon: (0592) 749 277
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
17-11-2020
inGroningen
17-11-2020
inWinsum

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl