Bouwhulp

Nieuw

Introductie

Wil je werken in de bouw? Aan de slag als bouwhulp? Reageer dan snel op de vacature!

Meer weten over de vacature? We helpen je graag verder.
Tel: 0592 - 749277 | Whatsapp: 06 - 21 40 22 51
milan@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Bouwhulp

Het werken op de bouw als bouwhulp is het mooiste wat er is. De dag begint met een bak koffie en samen met collega's bespreek jij het werk voor de dag.

Daarna nemen jullie de instructies door om vervolgens aan de slag te gaan. Als bouwhulp wil jij graag aan de slag met name het ondersteunen en helpen waar nodig bij bouw projecten.

Jij zorgt ervoor dat de bouwplaats er netjes en veilig bij staat. Daarnaast help jij de vaklieden bij ondersteunende werkzaamheden zodat het bouwproject op rolletjes loopt.

Tussen de middag een lunch met de collega's om vervolgens het werk in de middag af te maken.

Je gaat werken bij

Je gaat werken als bouwopruimer voor een bouwbedrijf die veel bouwprojecten uitvoert in de regio Drenthe en Groningen. Je komt te werken voor verschillende bouwplaatsen en hebt daardoor veel verschillende locaties met verschillende werkzaamheden, genoeg afwisseling in het werken op de bouw!

Wij zoeken ook nog bouwhulpen die graag gebouwen willen reinigen. Door middel van hoge druk spuiten maak je de gebouwen schoon en werk je op diverse locaties! Als bouwopruimer weet je veilig te werken op de verschillende locaties.

Wil je meer weten over het bouwproject of het aannemersbedrijf waarvoor je komt te werken?
Bel gerust 0592 - 749277 of stuur een Whatsapp bericht op: 06 - 21 40 22 51.

Wat bieden wij je aan

  • Salaris €12- €16 bruto per uur
  • Reiskostenvergoeding van €0,19 km
  • Wekelijks krijg jij je salaris uitbetaald
  • Jij Uitzendbureau regelt goede secundaire arbeidsvoorwaarden (kerstpakket, activiteiten voor collega´s, werkkleding)
  • Afwisseling in het werk met kans op een vast contract
  • Passende opleidingsmogelijkheden (VCA)

Wat vragen we van je

  • Werkervaring in de bouw of weet ons te overtuigen dat jij in de bouw wil werken
  • In bezit van een B rijbewijs
  • Als je in het bezit bent van een VCA is dat mooi meegenomen

Salarisindicatie

€12 - €16 bruto per uur. Afhankelijk leeftijd en ervaring.

Locatie

Assen

Contactpersoon

Drent
T: (0592) 749 277
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Drenthe
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • Starter
  • 0 - 1 jr.
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 03-11-2021
Contact
Milan Drent
Werk telefoon: (0592) 749 277
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
05-11-2021
inStadskanaal
05-11-2021
inGroningen
05-11-2021
inGroningen
05-11-2021
inWinschoten
05-11-2021
inEzinge

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Marielle Dalmolen

Groningen
050-5470050 
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Assen 
0592-749277
robert@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050-5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Paulina Gamero

Groningen 
050-5470050 
paulina@jij-uitzendbureau.nl

Rutger Hulst

Assen 
0592-749277
rutger@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl