Bouwhulp

Introductie

Heb jij affiniteit met de bouw en ben je fysiek sterk? Wij zijn per direct op zoek naar een bouwhulp in Groningen.

Wat ga je doen als bouwhulp?

Als bouwhulp werk je mee aan diverse projecten in de bouw, zowel buiten als binnen. Je werkzaamheden zijn zeer afwisselend, fysiek en bestaan onder andere uit sloopwerk, sjouwen, opruimwerkzaamheden en overig bouw ondersteunend werk. Als bouw hulp ben je verantwoordelijk voor het assisteren van de vakkracht en een schone en opgeruimde werkplek.

Je gaat werken bij

Sloopwerk, asbestsanering en bodemsanering vind je bij onze klant allemaal onder 1 dak! Binnen deze platte, flexibele organisatie vind je een schat aan kennis en ervaring, die wordt gegarandeerd door een groot aantal (8!) certificeringen. Zij hebben alle expertise en materieel in eigen huis. Onze klant is gevestigd in Scheemda, maar voert veel opdrachten uit in Groningen.

Wat bieden wij je aan

  • Salaris volgens bouw cao: €10,95 bruto per uur bij 21 jaar en ouder
  • 20 ADV dagen
  • Bouw pensioen
  • Fulltime functie voor langere periode
  • Je kan kiezen tussen wekelijkse of 4-wekelijkse verloning
  • Je eigen contactpersoon binnen JIJ die snel reageert via WhatsApp/e-mail en telefoon.

Wat vragen we van je

  • jij hebt affiniteit met de bouw;
  • jij bent in het bezit van je rijbewijs (Geen vereiste indien jij woonachtig bent in Groningen);
  • jij bent in het bezit van je VCA certificaat of bereidt deze te halen (via ons).

Salarisindicatie

€10,95 bruto per uur bij 21 jaar en ouder.

Locatie

Groningen

Contactpersoon

I Hoekstra
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Vakgebied
  • Sloopwerk
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • 0 - 1 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 17-11-2020
Contact
Inge Hoekstra
Heb je vragen over deze vacature?  Dan help ik je graag verder. Je kunt contact met mij opnemen via onderstaande gegevens
Details...
Werk telefoon: (050) 5470 050
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
17-11-2020
inWinsum

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl