Bouwhulp

Nieuw

Introductie

Ik ben op zoek naar een viertal bouwhulpen! Beschik jij over je VCA en een goede werkmentaliteit?

inge@jij-uitzendbureau.nl | Tel & WhatsApp: 06-15553065

Wat ga je doen als Bouwhulp

Je gaat fulltime aan de slag op het Zernike terrein als bouwhulp. Wat ga je doen? Plaatsen van binnenwanden. Je zal niet op een hoge hoogte werken. Ervaring is geen vereiste.

Je gaat werken bij

Onze klant is specialist op het gebied van transparante bouwelementen. De polycarbonaat kanaalplaten worden onder andere gebruikt voor deuren, overkappingen, binnenwanden en luifels.

Het bedrijf heeft vestigingen in Duitsland, België, Italië en Groot Brittannië

Wat bieden wij je aan

  • Salaris tussen de €11 en €14 bruto per uur
  • Opbouw vakantiedagen en 8.33% vakantiegeld
  • Fulltime project voor 4 á 5 weken
  • Bij goed bevallen kans op langer doorwerken
  • Wekelijks stipt en correct je salaris betaald

Wat vragen we van je

  • Jij bent in het bezit van je VCA
  • Jij bent woonachtig in Groningen of omgeving

Salarisindicatie

€10 - €14 bruto per uur (21 jaar en ouder)

Locatie

Groningen

Contactpersoon

I Hoekstra
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Adres
Zernikeplein 23, 9747 AS Groningen
Vakgebied
  • Bouw
Dienstverband
  • Fulltime
Locatie
  • Groningen
Werkervaring
  • Starter
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 23-09-2022
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-09-2022
inSumar
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inLeeuwarden
23-09-2022
inDrachten
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inAssen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl