Bouwhulp Groningen

Meerdere functies beschikbaar

Introductie

Wil jij na de bouwvak aan het werk in de bouw? Zoek je werk als bouwhulp? Lees dan verder...

Wat ga je doen als Bouwhulp Groningen

Als bouwhulp heb je een veelzijdige baan waarbij je hard moet werken. De taken bestaan vooral uit het ondersteunen van de betonreparateurs in alle voorkomende werkzaamheden. Samen met jouw collega’s zorg je ervoor dat de reparaties vakkundig worden uitgevoerd.

Je gaat werken bij

Onze opdrachtgever heeft meerdere vestigingen in Nederland. Er werken ruim 200 mensen. Er wordt samen aan levensduur verlengende oplossingen gewerkt voor zowel grote als kleine projecten met betrekking tot het beschermen en behouden van beton en staal.

Wat bieden wij je aan

  • Salaris €14,04 bruto per uur
  • Reiskostenvergoeding van €0,19 km
  • Wekelijks krijg jij je salaris uitbetaald
  • Jij Uitzendbureau regelt goede secundaire arbeidsvoorwaarden (kerstpakket, activiteiten voor collega´s, werkkleding)
  • Afwisseling in het werk met kans op een vast contract
  • Mogelijkheid om door te groeien in de bouw

Wat vragen we van je

  • VCA
  • B rijbewijs en eigen vervoer
  • Mensen die goed willen werken en hun best doen

Salarisindicatie

Salaris €2400,- bruto per maand

Locatie

Groningen

Contactpersoon

Drent
T: (0599) 631 900
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • 0 - 1 jr.
  • 1 - 3 jr.
  • > 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 15-07-2020
Contact
Milan Drent
Heb je vragen over deze vacature? Dan help ik jou graag!
Ik ben bereikbaar via onderstaande gegevens.Details...
Werk telefoon: (0599) 631 900
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
06-07-2020
inDelfzijl
06-07-2020
inLeek

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl