Bouwhulp

Nieuw

Introductie

Wij zijn op zoek naar een bouwhulp die wil assisteren op de werkplaats. Ben jij fulltime beschikbaar als bouwhulp in Stadskanaal?

Meer informatie?
0599-631900 | 06-15553065 (Whatsapp)
inge@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Bouwhulp

Het werken op de bouw is het mooiste wat er is. De dag begint met een bak koffie en samen met collega's bespreek jij het werk voor de dag. Daarna nemen jullie de instructies door om vervolgens aan de slag te gaan. Als bouwhulp wil jij graag aan de slag met name het ondersteunen en helpen waar nodig bij bouw projecten. Tussen de middag een lunch met de collega's om vervolgens het werk in de middag af te maken.

Je gaat werken bij

Onze opdrachtgever is een dak en gevelbedrijf die is gespecialiseerd in diverse reiniging en spuittechnieken.

Het bedrijf kent een gezellige werksfeer. Je begint om 07:00 s ochtends en werkt tot en met 16:00 uur.

Het bedrijf heeft meer dan 15 jaar ervaring. Door de jaren heen is het bedrijf allround geworden en doen ze meer dan het reinigen en coaten van gevels en daken. Ze zijn ook gespecialiseerd in duurzame dakbedekkingen.

Wat bieden wij je aan

  • Salaris €2000 - €2500 bruto per maand
  • Reiskostenvergoeding van €0,19 km
  • Wekelijks krijg jij je salaris uitbetaald
  • Passende opleidingsmogelijkheden (VCA)
  • Opbouw vakantiedagen en 8,33% vakantiegeld
  • Wij werken met korte lijnen. Je krijgt je eigen contactpersoon binnen JIJ die altijd goed bereikbaar is
  • Goede secundaire arbeidsvoorwaarden (zoals persoonlijke beschermingsmiddelen en een kerstpakket)

Wat vragen we van je

  • Je hebt geen hoogtevrees
  • Vroeg in de ochtend starten, is voor jou geen probleem!

Salarisindicatie

Salaris €2000-€2500 bruto per maand

Locatie

Stadskanaal

Contactpersoon

I Hoekstra
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Dienstverband
  • Fulltime
Locatie
  • Groningen
Opleidingsniveau
  • B.O
  • LBO - MAVO - VMBO
  • MBO - HAVO - VWO
Werkervaring
  • Starter
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 23-09-2022
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-09-2022
inSumar
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inLeeuwarden
23-09-2022
inDrachten
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inAssen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl