Bouwopruimer

Nieuw

Introductie

Werk je graag met je handen en ben je een echte doorzetter? Lees dan snel verder.

Wat ga je doen als Bouwopruimer

Als bouwopruimer bij onze opdrachtgever houd je de werkplek netjes en veilig.

  • Collega's ondersteunen in hun werkzaamheden
  • Vasthouden en aangeven van bouwmaterialen en gereedschap
  • Meewerken aan verschillende mooie projecten
  • Veel op pad

Je werkt van maandag t/m vrijdag van 07:00 - 16:00.

Je gaat werken bij

Onze opdrachtgever is een veelzijdig aannemersbedrijf die werkzaamheden uitvoert op het gebied van verbouw, renovatie, nieuwbouw en aardbevingsschade. Je werkt op locatie bij particulieren waar je meewerkt aan zowel grote als kleine projecten.

Wat bieden wij je aan

  • Werk op verschillende locaties;
  • Doorgroeimogelijkheden tot aankomend timmerman;
  • Fulltime dienstverband;
  • Reiskostenvergoeding van €0.19 cent per kilometer;
  • Wekelijkse uitbetaling van salaris;
  • Uitzicht op een vaste aanstelling.

Wat vragen we van je

  • In het bezit van VCA
  • In het bezit van rijbewijs B
  • Gemotiveerde werkhouding
  • Netjes en accuraat werken
  • Woonachtig in Noord-Nederland

Salarisindicatie

€2200 - €2400,- bruto per maand

Locatie

Groningen

Contactpersoon

Drent
T: (0592) 749 277
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • 0 - 1 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 12-11-2021
Contact
Milan Drent
Werk telefoon: (0592) 749 277
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
05-11-2021
inStadskanaal
05-11-2021
inAssen
05-11-2021
inGroningen
05-11-2021
inGroningen
05-11-2021
inWinschoten
05-11-2021
inEzinge

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Marielle Dalmolen

Groningen
050-5470050 
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Assen 
0592-749277
robert@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050-5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Paulina Gamero

Groningen 
050-5470050 
paulina@jij-uitzendbureau.nl

Rutger Hulst

Assen 
0592-749277
rutger@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl