Controleur

Nieuw

Introductie

Ben jij een echte controleur, montage, sleutelaar? Dan is dit de perfecte vacature voor jou!

Wat ga je doen als Controleur

Je houdt je onder andere bezig met het monteren en controleren van onder andere overdrukventielen. Verder komen er ook slijp en laswerkzaamheden mig/mag bij te kijken vandaar ook de benodigde certificaten. Tekening lezen is voor jou als sleutelaar geen probleem. Je bent zelfstandig, resultaatgericht, initiatiefrijk en verantwoordelijk.

Je gaat werken bij

Voor een familiebedrijf in de regio Delfzijl zijn we op zoek naar een Sleutelaar. Je werkt voor een servicegericht loonbedrijf met een brede klantenkring. Zowel overheden als het bedrijfsleven behoren tot de klantenkring.

Wat bieden wij je aan

  • Fulltime dienstverband
  • Je salaris wordt wekelijks overgemaakt
  • Uitzicht op een vaste aanstelling
  • Een veelzijdige en technische baan
  • Reiskostenvergoeding

Wat vragen we van je

  • VCA certificaat
  • Gestempelde Mig/mag certificaten
  • Zelfstandig kunnen werken
  • Technisch en ruimtelijk inzicht

Salarisindicatie

Tussen de €10,50 - €15 bruto per uur (afhankelijk van de genoten opleiding en de ervaring)

Locatie

Delfzijl

Contactpersoon

S Douwsma
Meer informatie
Vakgebied
  • Techniek
  • Bouw
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • MBO - HAVO - VWO
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 25-06-2020
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
01-07-2020
inDelfzijl
01-07-2020
inLeek

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl