Dakdekker assistent

Nieuw

Introductie

Als je handig bent, geen hoogtevrees hebt en graag buiten werkt kun je aan de slag als dakdekker. Je werkt met bitumen (asfalt) en andere materialen om het dak van bijvoorbeeld een huis te bedekken. Soms voer je reparaties uit als er een lekkage is. Je leert alles over de gereedschappen en materialen die je gebruikt.

Bovenstaande echt iets voor jou? Heb je vragen of wil je meer informatie? Neem dan gerust contact op met Inge via: 050-547 0050.

Wat ga je doen als assistent dakdekker?

Een greep uit jouw werkzaamheden:
  • Nieuwe dakbedekking aanbrengen
  • Oude dakbedekking slopen
  • Nieuwe materialen controleren
  • Controles uitvoeren aan dakbedekkingen
  • Reparaties uitvoeren aan dakbedekkingen
  • Dakbedekkingen renoveren.

Je gaat werken bij

Onze klant is een bekende in het noorden van het land en in de dakdekkers wereld. Het is een bedrijf met ruim 60 jaar ervaring en waar de woorden ”ambacht, vakwerk en kwaliteit” dagelijks bij voorkomt. Je kunt bij ze terecht voor zowel platte als hellende daken.

Wat bieden wij je aan

  • Fulltime werk voor onbepaalde tijd
  • Startsalaris tussen de €1750 - €2250 bruto per maand
  • Reiskostenvergoeding
  • Opbouw pensioen
  • Opbouw vakantiegeld en vakantiedagen
  • Wekelijks stipte en correcte betaling
  • Functie met doorgroeimogelijkheden

Wat vragen we van je

  • In bezit van rijbewijs en eigen vervoer
  • In bezit van je VCA of bereidt te halen via Jij Uitzendbureau
  • Je hebt geen hoogtevrees
  • Je hebt affiniteit met de bouw of relevante werkervaring in de bouw.

Salarisindicatie

Startsalaris tussen de €1750 - €2250 bruto per maand

Locatie

Groningen

Contactpersoon

I Hoekstra
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • Starter
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 16-02-2021
Contact
Inge Hoekstra


Of bel direct met:

Details...
Werk telefoon: (050) 5470 050
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
18-02-2021
inRoden
18-02-2021
inMeppel

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl