Dakdekker

Reageer nu!

Introductie

Ben jij een ervaren dakdekker en sta je open voor een nieuwe werkplek? Lees dan snel verder!

Heb je vragen over deze vacature? Dan help ik je graag verder.
0596-542504
mara@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Dakdekker

Als dakdekker ben je verantwoordelijk voor de opbouw, het onderhoud en de reparatie van platte- en hellende daken.
Bij onze opdrachtgever werk je voornamelijk met kunstof en bitumen.

  • Meewerken aan mooie projecten
  • Bijdragen aan de verduurzaming van woningen
  • Zowel zelfstandig werken als in teamverband
  • Het lezen van tekeningen en instructies
  • Diverse klanten: gemeentes, woningstichtingen, bedrijven en particulieren.

Je werkt van maandag t/m vrijdag van 07:00 - 16:00.

Je gaat werken bij

Onze opdrachtgever werkt met een gezellig team van gemotiveerde specialisten. Het bedrijf is opgericht in 1991 en is werkzaam in de renovatie en nieuwbouw.
Het bedrijf maakt gebruik van de nieuwste producten! Doet aan scholing en is actief in het volgen van de markt. Op deze manier blijf je goed op de hoogte van de nieuwste ontwikkelingen. De projecten vinden plaats bij gemeentes, woningstichtingen, bedrijven en particulieren.

Wat bieden wij je aan

  • Fulltime dienstverband
  • Wekelijkse uitbetaling van salaris
  • 20 ADV dagen
  • 25 vakantiedagen en 8.33% vakantiegeld
  • Reiskosten vergoeding (€0.19 per gereden kilometer)
  • Kans op een vaste aanstelling
  • Je werkt met de nieuwste producten op de markt
  • Een gezellig team van gemotiveerde collega's
  • Jaarlijks een goed gevuld kerstpakket
  • Met plezier naar het werk!

Wat vragen we van je

  • Minimaal één jaar werkervaring als dakdekker (bij voorkeur bitumen of kunstof)
  • Rijbewijs B + eigen vervoer
  • VCA certificaat
  • Zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken
  • Woonachtig in de omgeving van Drachten
  • Positieve drive om hard te willen werken
  • Streven naar kwaliteit

Salarisindicatie

€2500, - bruto per maand

Locatie

Bakkeveen

Contactpersoon

M Steneker
T: +596 542 504
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Friesland
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • MBO - HAVO - VWO
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 04-05-2021
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
29-04-2021
inGroningen
29-04-2021
inRoden

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl