Dakdekker leerling

Reageer nu!

Introductie

Je krijgt als leerling dakdekker wekelijks geld met een salaris van €10 - €13 bruto per uur. Lijkt het je mooi om op het dak te werken als dakdekker? Altijd al een echt vak willen leren? We zoeken leerling dakdekkers die graag in Assen in de bouw willen werken.

Meer informatie? We helpen je graag verder.
Tel: 0592 - 749277 | Whatsapp: 06 - 21 40 22 51
milan@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Dakdekker leerling

Als leerling dakdekker ontvang je goed gereedschap en werk je met de beste kwaliteit apparatuur. Je werkt bij een dakdekkersbedrijf met een gezellige werksfeer. Als leerling dakdekker ga jij een ervaren dakdekker helpen bij werkzaamheden op het dak. Jij leert het vak dakdekker als geen ander. Je werkt aan het opbouwen, onderhouden en repareren van platte en hellende daken. Kwaliteit is belangrijk net zoals een positieve drive om hard te willen werken. Na een mooie werkweek met afgeronde projecten ga jij met een tevreden gevoel het weekend in.

Je gaat werken bij

Je gaat werken voor een dakdekkersbedrijf in Assen. Het dakdekkersbedrijf kent tussen de 2 - 8 werknemers binnen het bedrijf. Daarvan zijn er teams van 2 die het dak opgaan. Dit bestaat uit een ervaren dakdekker met een dak assistent. Dit dakdekkersbedrijf is al 10 jaar ervaren als het gaat om dakwerk. Het bedrijf doet aan reparatie, renovatie en nieuwbouw. Dit voor zowel particulier werk als voor bedrijven. Gezellige werksfeer, goed gereedschap met de beste kwaliteit apparatuur zorgt voor echt vakmanschap bij dit dakdekkersbedrijf.

Wat bieden wij je aan

  • Uitstekende cao van BIKUDAK met een salaris van €10 - €13 bruto per uur
  • Reiskostenvergoeding van €0,19 cent per kilometer
  • Keuze uit een wekelijkse of 4-wekelijkse uitbetaling van je salaris
  • Je wordt goed ingewerkt als leerling dakdekker en krijgt opleidingen zodat je het werk zelfstandig kan doen als dakdekker;
  • Zekerheid (er is altijd genoeg werk);
  • Kans op een vast contract bij het dakdekkersbedrijf bij goed functioneren;
  • Prettige werkomgeving met gezellige collega's;

Wat vragen we van je

  • Je hebt werkervaring in de bouw, je kent het werken als dakdekker
  • Je kunt werken op hoogtes en hebt geen hoogtevrees;
  • Rijbewijs B

Salarisindicatie

€1700 - €2250 bruto per maand.

Locatie

Assen

Contactpersoon

Drent
T: (0592) 749 277
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Drenthe
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • Starter
  • 0 - 1 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 17-02-2021
Contact
Milan Drent
Heb je vragen over deze vacature? Dan help ik jou graag! Details...
Werk telefoon: (0592) 749 277
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
18-02-2021
inRoden
18-02-2021
inMeppel

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl