Dakdekker leerling

Nieuw

Introductie

Lijkt het je mooi om op het dak te werken? Altijd al een echt vak willen leren? Lees dan verder... Wij zoeken meerdere kandidaten!

Vragen? Neem contact op met Inge via:
Tel: 050 - 5470050 | Whatsapp: 06 - 15 69 77 00
inge@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Dakdekker leerling

Echt vakmanschap op het dak, dat is wat jij gaat leren als leerling dakdekker. Zo leer jij over de verschillende materialen, daken en over de duurzaamheid van het dak. Jij ondersteunt de dakdekkers met de werkzaamheden. Je zorgt voor een juiste aanvoer van materialen op het dak, zodat je collega's door kunnen. Ook help jij om het dak op te ruimen en schoon te houden voor het branden van het dakleer. Tijdens de klus krijg je de tijd om het vak zelf ook te leren. Je krijgt (interne) opleidingen van het bedrijf en praktijkervaring om een volwaardig dakdekker te worden.

Je gaat werken bij

Met ruim negentig jaar ervaring is onze opdrachtgever een begrip in vastgoedland en bouwend Nederland. Onze opdrachtgever voert nieuwbouw-, onderhoud- en renovatiewerkzaamheden uit. Dit alles gebeurt voornamelijk in de drie Noordelijke provincies (Groningen, Drenthe en Friesland).

Dak werkzaamheden zijn continu in ontwikkeling door verschillende manieren van dakdekken. Onze opdrachtgever zorgt voor deze ontwikkeling door het trainen van haar mensen. De dakdekkers werken met kwaliteit. Je begint 's ochtends vroeg met een kop koffie om de dag op te starten. Doordat je vroeg begint, ben je in de middagen op tijd klaar!

Wat bieden wij je aan

  • Uitstekende cao van BIKUDAK met een salaris tussen de €1900 - €2100 per maand
  • Reiskostenvergoeding van €0,19 cent per kilometer
  • Keuze uit een wekelijkse of 4-wekelijkse uitbetaling van je salaris
  • Je wordt goed ingewerkt als leerling dakdekker en krijgt opleidingen zodat je het werk zelfstandig kan doen als dakdekker
  • Zekerheid (er is altijd genoeg werk)
  • Kans op een vast contract bij het dakdekkersbedrijf bij goed functioneren
  • Prettige werkomgeving met gezellige collega's
  • Een stabiel bedrijf die al ruim 90 jaar bestaat

Wat vragen we van je

  • Je kunt werken op hoogtes en hebt geen hoogtevrees
  • In het bezit van rijbewijs B
  • Je hebt affiniteit met de bouw of relevante werkervaring in de bouw.

Salarisindicatie

Salaris is €1900 - €2100 bruto per maand.

Locatie

Groningen

Contactpersoon

I Hoekstra
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Adres
Hoendiep 298, 9744 TB Groningen
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
  • MBO - HAVO - VWO
Werkervaring
  • Starter
Gepubliceerd op
  • 29-04-2021
Contact
Inge Hoekstra
Werk telefoon: (050) 5470 050
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
18-06-2021
inRoden
18-06-2021
inGroningen
18-06-2021
inRoden
18-06-2021
inGroningen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl