Dakdekker leerling

Introductie

Ben jij op zoek naar een functie waarvoor ervaring geen vereiste is en waar jij meegenomen wordt in het leerproces voor Dakdekker? Voor een familiebedrijf zijn wij op zoek naar gemotiveerde collega's. Het gaat om dakdekkers, leerling- dakdekkers en zinkwerkers. Ervaring is niet belangrijk, alles is te leren!

Wat ga je doen als Dakdekker leerling

Als leerling dakdekker doe je zeer uiteenlopende werkzaamheden. Alle voorkomende dakdekkerswerkzaamheden voer je uit zoals, daken repareren, lekkages vinden en verschillende soorten daken leggen. Je bouwt met je ploeg aan top prestaties en bent het visitekaartje van het bedrijf.

Je gaat werken bij

Je komt te werken bij een familiebedrijf. Het bedrijf geeft je alle kans om je door te ontwikkelen tot dakdekker. In het bedrijf is iedereen begonnen als leerling en doorgegroeid tot volwaardig dakdekker. De opdrachtgevers van het bedrijf zijn particulieren, aannemers en gemeenten. Bij kwaliteit gaan vakmanschap en toepassing van hoogwaardige producten hand- in- hand.

Wat bieden wij je aan

  • Opleidingsmogelijkheden bij echte vak mensen;
  • Je komt te werken in een hecht team;
  • Bedrijfsfeestjes;
  • Goed salaris tot max. €15,- per uur;
  • Afwisselend werk met doorgroeimogelijkheden.

Wat vragen we van je

  • Geen hoogtevrees;
  • Actieve werkhouding;
  • Je vindt het niet erg om in verschillende weersomstandigheden te werken;
  • Rijbewijs B;
  • Je hebt affiniteit met de bouw, een relevante opleiding (gedaan) of relevante werkervaring in de bouw.

Salarisindicatie

€15,- per uur

Locatie

Groningen

Contactpersoon

H Wilkens
T: (0599) 631 900
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • Starter
  • 0 - 1 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 22-10-2021
Contact
Harold Wilkens
Heb je vragen over deze vacature? Of heb je hulp nodig bij je zoektocht naar een passende vacature in de bouw?
Dan help ik jou graag. Je kan contact met mij opnemen via onderstaande gegevens. Details...
Werk telefoon: (0599) 631 900
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
05-11-2021
inStadskanaal
05-11-2021
inAssen
05-11-2021
inGroningen
05-11-2021
inWinschoten
05-11-2021
inEzinge

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Marielle Dalmolen

Groningen
050-5470050 
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Assen 
0592-749277
robert@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050-5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Paulina Gamero

Groningen 
050-5470050 
paulina@jij-uitzendbureau.nl

Rutger Hulst

Assen 
0592-749277
rutger@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl