Dakdekker leerling

Reageer nu!

Introductie

Voor onze klant die gevestigd zit in Roden zoeken wij meerdere kandidaten die het vak dakdekker willen leren!

Heb jij enige ervaring of affiniteit met de bouw? En zie jij het als een mooie uitdaging om een vak te leren naast een ervaren collega? Dan kom ik graag met je in contact. Bel Inge voor meer informatie (050-5470050) of solliciteer direct!

Wat ga je leren?

  • Plaatsen en vervangen van dakpannen
  • Vervangen van zinkloodwerk en koper
  • Uitvoeren van reparaties en onderhoud aan daken
  • Aanleggen van verschillende soort dakbedekking.

Je gaat werken bij

Onze klant zit gevestigd in Roden. Je kunt bij ze terecht voor bitumineuze dakbedekking, EPDM & kunststof dakbedekking en lood- koper en zinkwerk. In totaal werken er 16 man bij het bedrijf. Binnen het bedrijf zijn veel opleidings- en doorgroeimogelijkheden.

Wat bieden wij je aan

  • Marktconform salaris: tussen de €1700 - €2300 bruto per maand
  • 8,33% vakantiegeld en 25 vakantiedagen
  • Pensioenopbouw
  • Na 6 maanden kan jij de opleiding tot dakdekker volgen
  • Bij goed bevallen van beide kanten is er een grote kans op een vast contract
  • Alle kneepjes van het vak leren met een ervaren dakdekker
  • Goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een kerstpakket, zomer BBQ en PBM's.

Wat vragen we van je

  • Jij bent in bezit van rijbewijs en eigen vervoer óf woonachtig in de omgeving van Roden
  • Jij bent in het bezit van je VCA of bereidt deze te halen
  • Jij wilt doorgroeien tot ervaren dakdekker.

Salarisindicatie

Tussen de €1700 - €2300 bruto per maand.

Locatie

Roden

Contactpersoon

I Hoekstra
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Drenthe
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • Starter
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 18-02-2021
Contact
Inge Hoekstra


Of bel direct met:

Details...
Werk telefoon: (050) 5470 050
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
11-02-2021
inMeppel

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl