Elektromonteur

Nieuw

Introductie

Als allround elektromonteur kom je te werken in een professioneel en groeiend bedrijf met gevarieerde werkzaamheden. Deze werkzaamheden zullen bestaan uit het zelfstandig aanleggen van elektrotechnische-, domotica- en beveiligingsinstallaties, en het installeren van zonnepanelen.
Als zelfstandig monteur komen alle aspecten van het vak aan bod en mag je deze van a tot z uitvoeren.

Wat ga je doen als Elektromonteur

Als Elektromonteur ben je verantwoordelijk voor het installeren van elektrotechnische installaties in de woningbouw. Het is in deze functie belangrijk dat je zelfstandig kan werken en dat je weet van aanpakken! Jouw taken zullen bestaan uit:

  • Het monteren van diverse elektrotechnische installaties
  • Dit doe je aan de hand van tekening en instructies
  • Verdelen van groepen in de meterkast
  • Monteren van schakelaars en WCD's

Je gaat werken bij

Bij dit bedrijf die gevestigd is in Groningen ben je dan aan het juiste adres!

Op alle denkbare en duurzame installaties zijn ze gespecialiseerd. Denk hier bijvoorbeeld
aan zonnepanelen, warmtepompen, zonneboilers, ventilatie en vloerverwarming. Tevens
doen ze ook aan onderhoud van cv installaties.

Wat bieden wij je aan

Naast een uitdagende en zelfstandige functie, ontvang je van ons een goed pakket aan primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden:

  • Uitzicht op een vast dienstverband
  • Goede secundaire arbeidsvoorwaarden
  • Reiskostenvergoeding en onkostenregeling
  • Pensioensregeling
  • Doorgroeimogelijkheden

Wat vragen we van je

  • Een afgeronde MBO opleiding richting Elektrotechniek
  • Enkele jaren relevante ervaring als Elektromonteur in de Woningbouw is een pré
  • Je bent in het bezit van rijbewijs B
  • VCA Basis (VCA-VOL is een pré)

Salarisindicatie

Een uitstekend salaris van €2.200,- tot €3.000,- (afhankelijk van jouw werkervaring)

Locatie

Groningen

Contactpersoon

B Kooistra
T: (0596) 542 504
Meer informatie
Vakgebied
  • Techniek
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • MBO - HAVO - VWO
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 22-06-2020
Contact
Barbara Kooistra
Heb je vragen over deze vacature? Of wil je graag meer weten over de techniek branche? Dan help ik je graag verder. Je kunt contact met mij opnemen via onderstaande gegevens
Details...
Werk telefoon: (0596) 542 504
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
06-07-2020
inDelfzijl
06-07-2020
inLeek

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl