Elektromonteur

Nieuw

Introductie

Onze klant in Hoogezand is op zoek naar een scheepsbouw elektromonteur! Heb je ervaring met het werken met HVAC installaties?Dan is deze vacature wellicht iets voor jou!

Wat ga je doen als Elektromonteur

Ben jij vakman of vakvrouw in de techniek en wil je graag aan de slag in de maritieme sector? Dan is deze vacature van scheepselektromonteur E wat voor jou.

In deze fulltime functie van scheepselektromonteur E ga je zelfstandig aan de slag met afwisselend werk. Door je kennis ben je breed inzetbaar in bijvoorbeeld het installeren van scheepselektrotechnische installaties en systemen, het aansluiten van schakelborden, pompen, ventilatoren en motoren in de machinekamers en het aansluiten van lieren, kranen en verlichting op het dek. Tevens heb jij veel verstand van HVAC installaties

Je gaat werken bij

Onze opdrachtgever is een internationaal leverancier van HVAC installaties en is al een jaren lang een gevestigde naam in de scheepsbouw maar tegenwoordig ook in de woningbouw en utiliteit Ons opdrachtgever houd van complexe uitdagingen en zegt nooit nee

Wat bieden wij je aan

  • Een super mooie baan in de jacht- en scheepsbouw
  • Goed salaris tot €3.200,- bruto per maand
  • Mogelijkheid om cursussen en/of opleidingen te volgen
  • Aandacht voor jouw ontwikkelingsmogelijkheden
  • Flexibele werktijdregeling kan tot de mogelijkheden behoren
  • Auto van de zaak kan tot de mogelijkheden behoren
  • Werkkleding en bescherming (PBM) materialen
  • Jij uitzendbureau collega die het allemaal voor je regelt; geen gedoe.
  • Regelmatig leuke vrijdagmiddagborrels

Wat vragen we van je

  • Ervaring als scheeps-elektromonteur E of als kastenbouwer / paneelbouwer
  • Opleiding elektrotechniek MBO 4 of vergelijkbaar (bv MTS)
  • VCA-certificaat
  • Rijbewijs B(E) is handig
  • Onze opdrachtgever installeeert HVAC installaties en plaatsen sanitair aan boord van schepen, hiervoor is lassen (elektrode) een pré.

Salarisindicatie

Goed salaris tot €3.200,- bruto per maand

Locatie

Hoogezand

Contactpersoon

B Kooistra
T: (0596) 542 504
Meer informatie
Vakgebied
  • Techniek
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 22-06-2020
Contact
Barbara Kooistra
Heb je vragen over deze vacature? Of wil je graag meer weten over de techniek branche? Dan help ik je graag verder. Je kunt contact met mij opnemen via onderstaande gegevens
Details...
Werk telefoon: (0596) 542 504
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
06-07-2020
inDelfzijl
06-07-2020
inLeek

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl