Elektromonteur leerling

Meerdere functies beschikbaar

Introductie

Heb jij de ambitie om (betaald) opgeleid te worden tot elektromonteur? Dan hebben wij een leuke uitdaging!

Heb je vragen over deze vacature? Dan help ik je graag verder.
0596-542504
mara@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Elektromonteur leerling

Je komt terecht in een BBL-traject. Hoe ziet zo'n traject eruit?

  • 1 dag per week scholing
  • 24/32 uur betaald aan het werk bij onze opdrachtgever

Wij vergoeden je opleiding. Hiernaast zorgen we er samen voor dat het BBL-traject voor jou soepel zal gaan verlopen.

  • Begeleiding vanuit JIJ uitzendbureau
  • Theoretisch gebied: begeleiding vanuit school
  • Praktijk: begeleiding van een echte vakman

Wat ga je leren? In grote lijnen kun je het volgende verwachten:

  • Reparatie en onderhoudswerkzaamheden aan elektronische installaties
  • Verzorgen van de technische voorbereiding van het werk en de organisatie op de werkplek
  • Zorgen voor orde en netheid op de werkplek
  • Zorgvuldig gebruik maken van gereedschap en andere productiemiddelen
  • Afhandelen van storingen aan installaties
  • Omgaan met klanten
  • Werken in teamverband en zelfstandig werken

Je werkt van 07:00 tot 16:00. Vroeg beginnen en optijd weer vrij!

Je gaat werken bij

Onze opdrachtgever is een installatie- en onderhoudsbedrijf in de regio. Ze verrichten loodgieters- en installatiewerkzaamheden zoals het aanleggen van meterkasten en zonnenpanelen. Het werkgebied is de provincie Groningen. Je zult ingezet worden op zowel kleine als grote projecten.

De eigenaar heeft jarenlange ervaring in de installatietechniek. Eerlijk en betrouwbaar zaken doen staat hoog in het vaandel. Vertrouwen moet je winnen door goed werk te verrichten met goede service.

Wat bieden wij je aan

  • De opleiding wordt volledig vergoed
  • Begeleiding vanuit school, het bedrijf en JIJ uitzendbureau
  • Een professionele werkplek met doorgroeimogelijkheden
  • Wekelijkse uitbetaling van salaris
  • Kans op een vaste aanstelling
  • Reiskostenvergoeding (€0.19 per km)
  • Vakantiedagen (25) en vakantiegeld (8.33%)
  • Werkkleding en gereedschap
  • Jaarlijks een goed gevuld kerstpakket

Wat vragen we van je

  • Ambitie om opgeleid te worden tot elektromonteur
  • Doorzettingsvermogen
  • Aantoonbare affiniteit met de elektrotechniek
  • Rijbewijs B + eigen vervoer
  • VCA certificaat
  • Woonachtig in de provincie Groningen

Salarisindicatie

€2100 bruto per maand

Locatie

Wagenborgen

Contactpersoon

M Steneker
T: +596 542 504
Meer informatie
Adres
Klokkenborg 44, 9945 RV Wagenborgen
Vakgebied
  • Techniek
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • MBO - HAVO - VWO
Werkervaring
  • 0 - 1 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 04-05-2021
Contact
Mara Steneker
Werk telefoon: +596 542 504
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
29-04-2021
inGroningen
29-04-2021
inRoden

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl