Elektromonteur met jaarcontract

Topbaan

Introductie

Onze klant zit gevestigd vlakbij Stadskanaal. Zij zijn per direct op zoek naar een ervaren elektromonteur. Indien jij de persoon bent voor deze vacature krijg je direct een jaarcontract bij de opdrachtgever!

Iets voor jou? Solliciteer voor 14 maart 2021 en wellicht start jij het voorjaar met een nieuwe baan! Heb je vragen? Neem contact op met Inge via: 050-547 0050.

Wat ga je doen als elektromonteur?

Als elektromonteur ben je gespecialiseerd in het:
  • installeren
  • onderhouden
  • repareren
  • testen

van verschillende elektrotechnische installaties. Zo kan je werken in schakelkasten, transformatoren of aan machines.

Het bedrijf heeft voornamelijk renovatie werk bij woning corporaties. Daarnaast een klein stukje nieuwbouw.

Je gaat werken bij

Bij onze klant ligt kennis en vakmanschap voorop. Zij beschikken hierover in ruime mate. Of het nu water, vuur, elektra of lucht betreft... zij zetten het naar de hand van de klant. Onze klant is een flexibele organisatie met 35 vakkundige medewerkers. Ze halen het beste uit zichzelf om ieder project tot volle tevredenheid van de opdrachtgever uit te voeren. Werkgebied: van Groningen, Emmen, Meppel tot aan Hoogeveen.

Wat bieden wij je aan

  • Rechtstreeks in dienst bij onze klant op basis van een jaarcontract met daarna de intentie tot vast;
  • Salaris conform CAO klein metaal, Afhankelijk van je leeftijd en ervaring verdien je tussen de €14 en €17 bruto per uur;
  • Goed gereedschap, werkkleding en PBM's;
  • Pensioenregeling;
  • Fulltime dienstverband (40 uur in de week);
  • Reiskostenvergoeding;
  • 13 adv dagen (op basis van 40 uur).

Wat vragen we van je

  • Je hebt werkervaring als elektromonteur;
  • je bent in bezit van een rijbewijs B;
  • je bent in het bezit van je VCA certificaat of bereidt deze te halen.

Salarisindicatie

Salaris conform CAO klein metaal. Afhankelijk van je leeftijd en ervaring verdien je tussen de €14 en €17 bruto per uur.

Locatie

Stadskanaal

Contactpersoon

I Hoekstra
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Vakgebied
  • Techniek
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 15-02-2021
Contact
Inge Hoekstra


Of bel direct met:

Details...
Werk telefoon: (050) 5470 050
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
18-02-2021
inRoden
18-02-2021
inMeppel

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl