Elektromonteur

Introductie

Heb je ervaring als elektromonteur en ben je een specialist op het gebied van installatiewerken? Lees dan snel verder!

Heb je vragen over deze vacature? Dan help ik je graag verder.
0596-542504
mara@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Elektromonteur

Bij onze opdrachtgever ben je als elektromonteur verantwoordelijk voor het installeren van elektronische installaties in de woningbouw. In deze functie is het belangrijk dat je goed zelfstandig kunt werken en van aanpakken weet.

Verdere werkzaamheden:

  • Het lezen van tekeningen en instructies
  • Het uitvoeren van de montagewerkzaamheden
  • Het verdelen van groepen in de meterkast

Je werkt van maandag t/m vrijdag van 07:00 - 16:00.

Je gaat werken bij

Onze opdrachtgever is opgericht in 2013 en is specialist op het gebied van installatiewerken. Ze houden zich naast installatiewerken bezig met dak en gevel, data, coax, ICT en beveiligingstechniek. Bij onze opdrachtgever heb je veel afwisseling in je werkzaamheden. Je komt te werken in een klein team van specialisten.

Wat bieden wij je aan

  • Fulltime dienstverband
  • Wekelijkse uitbetaling salaris
  • Veel verantwoordelijkheid
  • Uitzicht op een vast dienstverband
  • Jaarlijks een goed gevuld kerstpakket
  • Reiskostenvergoeding €0,19 cent per gereden km
  • Vakantiedagen en vakantiegeld

Wat vragen we van je

  • Minimaal een jaar werkervaring in de functie van elektromonteur
  • In het bezit van VCA
  • In het bezit van rijbewijs B
  • MBO werk,- en denkniveau
  • Zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken

Salarisindicatie

€ 2.800,- bruto per maand op basis van 40 uur per week.

Locatie

Musselkanaal

Contactpersoon

M Steneker
T: +596 542 504
Meer informatie
Vakgebied
  • Techniek
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • MBO - HAVO - VWO
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 03-05-2021
Contact
Mara Steneker
Werk telefoon: +596 542 504
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
29-04-2021
inGroningen
29-04-2021
inRoden

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl