Elektromonteur

Nieuw

Introductie

Heb je affiniteit met (brand) beveiligingstechniek, denk je in oplossingen en kun je zowel zelfstandig als in een teamverband werken? Dan willen wij je graag in ons team!

Wat ga je doen als Elektromonteur

Binnen deze functie verricht je onderhouds- en servicewerkzaamheden aan (gecertificeerde) beveiligingsinstallaties en draai je mee in de storingsdienst. De ene keer voer je de werkzaamheden alleen uit en de andere keer samen met collega’s. Ook monteer je zelfstandig en in teamverband beveiligingssystemen en ben je ons visitekaartje naar de klant.

Je gaat werken bij

Je gaat werken bij een KIWA gecertificeerd, landelijk opererend branddetectie- en ontruimingsalarmbedrijf welke actief is door heel Nederland, ook op Terschelling!

Het bedrijf houd zich bezig met:

  • brandbeveiliging
  • inbraakbeveiliging
  • toegangscontrole
  • noodverlichting
  • camerabeveiliging

Wat bieden wij je aan

  • Een fulltime dienstverband
  • Een marktconform salaris
  • Je krijgt wekelijks salaris uitbetaald
  • Een team van vakbekwame collega's
  • Bij goed bevallen kans op een vaste aanstelling
  • Vakantiedagen en vakantiegeld

Wat vragen we van je

  • Je hebt een afgeronde mbo opleiding in de richting van elektrotechniek / elektronica
  • Je hebt een afgeronde opleiding onderhoudsdeskundige en/of projecteringsdeskundige branddetectiesystemen ( of bent bereid deze te behalen)
  • Je hebt productkennis van o.a. Notifier, Siemens, Lauborstrauss (of wilt je hierin verdiepen)
  • Je beschikt over communicatieve vaardigheden en hebt een groot verantwoordelijkheidsgevoel

Salarisindicatie

€2253 - €2774 bruto per maand. Afhankelijk van je werkervaring.

Locatie

Nederland

Contactpersoon

M Steneker
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Adres
Vossenkamp 7d, 9351VR Leek
Vakgebied
  • Techniek
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 17-09-2020
Contact
Mara Steneker
Heb je vragen over deze vacature? Of heb je hulp nodig bij je zoektocht naar een passende vacature op de Wadden of in de horeca? Dan help ik jou graag. Je kan contact met mij opnemen via...Details...
Werk telefoon: (050) 5470 050
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-09-2020
inTer Apel
23-09-2020
inVeendam

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl