Ervaren Glazenwasser

Nieuw

Introductie

Met spoed zijn wij op zoek naar een ervaren glazenwasser uit Groningen!

Wat ga je doen als Ervaren Glazenwasser

  • Jij bent verantwoordelijk voor de schone ramen
  • Jij maakt naast de ramen ook de kozijnen schoon
  • Je werkt zowel op de begane grond als op een ladder

Je gaat werken bij

Onze opdrachtgever biedt al jaren professionele schoonmaakdiensten voor zeer uiteenlopende opdrachtgevers. Zij maken werk van schoonmaak en reiniging. Dit doen ze met professionele medewerkers en het beste materieel.

Wat bieden wij je aan

  • Wekelijkse betaling van je salaris
  • Je werkt met kwalitatief goede middelen en materialen;
  • Fulltime baan van max. 40 uur per week;
  • Uitzicht op vaste aanstelling na een bepaalde tijd.

Wat vragen we van je

  • Je bent graag buiten aan het werk en hebt geen last van hoogtevrees;
  • Je kunt goed zelfstandig en/of samen werken;
  • Je heb een B en/of BE rijbewijs (pré)

Salarisindicatie

€11 - €14 bruto per uur afhankelijk van je ervaring

Locatie

Groningen

Contactpersoon

B Kooistra
T: (0596) 542 504
Meer informatie
Vakgebied
  • Schoonmaak
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 18-06-2020
Contact
Barbara Kooistra
Heb je vragen over deze vacature? Of wil je graag meer weten over de techniek branche? Dan help ik je graag verder. Je kunt contact met mij opnemen via onderstaande gegevens
Details...
Werk telefoon: (0596) 542 504
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
01-07-2020
inDelfzijl
01-07-2020
inLeek

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl