zzp'er worden bij jij uitzendbureau

Ervaren kunststof kozijnen monteur

Nieuw

Introductie

Heb jij ervaring met het plaatsen van kunststof kozijnen, schuifpuien, gevelbekleding en monteren van hang- en sluitwerk? Voor onze opdrachtgever in Zuidbroek zijn wij op zoek naar ervaren monteurs!

Interesse of vragen over deze vacature? Dan kom ik graag met je in contact!

0646312150 | 0596 542504 | esther@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Ervaren kunststof kozijnen monteur

Om 7:30 uur in de ochtend verzamel je met elkaar op de werkplaats in Zuidbroek. Je drinkt een kop koffie, je laadt de bus en aanhanger vol en rijdt naar de klus. De opdrachtgever is voornamelijk werkzaam in de 3 noordelijke provincies van Nederland.

De kozijnen bestaan uit voornamelijk uit kunststof. Ook sta je veel in contact met klanten. Je bent naast het klussen ook een visitekaartje voor het bedrijf.

Je kan en vind het mooi om met mensen om te gaan en zorgt dat de klant een tevreden resultaat ontvangt. Je gaat werken in een leuk team van collega´s waar groei mogelijk is. Je zorgt er samen voor dat de laatste kozijnen goed gemonteerd en keurig afgewerkt zijn.

Je werkdag eindigt omstreeks 16:30 uur. Je bent beschikbaar van maandag tot en met vrijdag.

Je gaat werken bij

Je komt te werken bij een groeiend kunststof kozijnen bedrijf in de provincie Groningen. Naast dat het bedrijf specialist is in de kunststof wereld houden ze zich ook bezig met het monteren van aluminium kozijnen. De opdrachtgever beschikt over een eigen productiehal en showroom.

Wat bieden wij je aan

  • salaris conform Timmerindustrie
  • 25 vakantiedagen en 7 ATV dagen
  • opbouw van vakantiegeld
  • opbouw van pensioen na 8 gewerkte weken
  • uitzicht op een vast dienstverband
  • een vrijdagmiddag borrel

Wat vragen we van je

  • Je bent fulltime beschikbaar
  • Je beschikt over een VCA
  • Je hebt een rijbewijs B, BE is een pré
  • Je bezit over voldoende zelfvertrouwen en inlevingsvermogen om een assistent kunststof monteur aan te sturen en te begeleiden
  • Je bent een zelfstandige en ervaren kunststof kozijnen monteur die ervaring heeft met de particuliere en zakelijke markt

Salarisindicatie

€2500 - €3000 bruto per maand

Locatie

Zuidbroek

Contactpersoon

Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Dienstverband
  • Fulltime
Locatie
  • Drenthe
Opleidingsniveau
  • B.O
  • LBO - MAVO - VMBO
  • MBO - HAVO - VWO
  • HBO
  • WO
Werkervaring
  • 0 - 1 jr.
  • 1 - 3 jr.
  • > 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32-40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 25-01-2023
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
26-01-2023
inGroningen
26-01-2023
inZuidbroek
26-01-2023
inGroningen
26-01-2023
inAssen
26-01-2023
inGroningen
26-01-2023
inGroningen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl