Ervaren lasser

Nieuw

Introductie

Ben jij een ervaren lasser in het bezit van je las certificaten (135, 136 en 138)? Ik kom dan graag met je in contact!

Heb je vragen over deze vacature? Dan help ik je graag verder.
0596-542504 | esther@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Ervaren lasser

Jij bent werkzaam op de locatie in Delfzijl en samen met je collega's ga jij je bezig houden met de constructie van schepen. Veelvoorkomende werkzaamheden zijn:

  • Het aan elkaar lassen van secties van een casco (schepen)
  • Het lassen van dikplaat staal
  • Het lassen aan de sectie zelf (het gaat om dunner staal, dit kan fijner werk zijn)
  • Het oppakken van voorkomende werkzaamheden aan boord

Belangrijk is dat je fysiek fit bent. De werkzaamheden voer je uit in verschillende houdingen. Je werkt veel op je knieën en in kleine ruimtes.

Je gaat werken bij

Onze opdrachtgever is specialist in de scheepsbouw. Het bedrijf bestaat al 120 jaar! Telt 160 werknemers en telt meer dan 850 gebouwde schepen. Het bedrijf behoort tot de beste werven van Noord-Nederland. Het is een veelzijdige, krachtige en moderne werf, met de beschikking over een eigen timmerplaats en draaierij

Wat bieden wij je aan

  • Fulltime dienstverband
  • Wekelijkse of maandelijkse uitbetaling van salaris
  • Pensioenopbouw na 8 gewerkte weken
  • Vakantiegeld en vakantiedagen
  • Reiskostenvergoeding
  • Werkkleding en schoeisel
  • Uitzicht op een vaste aanstelling en de haven van Delfzijl

Wat vragen we van je

  • Je bent een gecertificeerd MIG-MAG lasser (certificaten 135, 136 en 138)
  • Je bent in het bezit van rijbewijs B
  • Je bent in bezit van VCA

Salarisindicatie

€ 2800 / €3050, - bruto per maand.

Locatie

Delfzijl

Contactpersoon

Meer informatie
Vakgebied
  • Techniek
Dienstverband
  • Fulltime
Locatie
  • Groningen
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 22-09-2022
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-09-2022
inSumar
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inLeeuwarden
23-09-2022
inDrachten
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inAssen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl