Ervaren vloerenlegger

Introductie

Ben jij een ervaren vloerenlegger en ben je toe aan een nieuwe werplek? Lees dan snel verder!

Wat ga je doen als Ervaren vloerenlegger

Als vloerenlegger ga jij dagelijks alleen of samen met collega's op pad om de klanten blij te maken met een prachtige gieten of betonnenvloer van topkwaliteit.

Jouw werkzaamheden zullen bestaan uit:

  • Voorbereiding werkzaamheden
  • Betonvloer storten en afwerken
  • Nabehandeling betonnen en gieten vloeren

Je werkt op locatie door heel Noord Nederland.

Je gaat werken bij

Onze opdrachtgever is gespecialiseerd in het leveren en aanbrengen van gietvloeren en betonlook vloeren. Het bedrijf werkt alleen met bekende leveranciers met kwalitatief hoogstaande producten. Samen met de leveranciers orden de projecten opgenomen. Na het maken van een duidelijk en passend advies kan het werk van start gaan!

Wat bieden wij je aan

  • Een marktconform salaris
  • Een fulltime dienstverband
  • Je krijgt wekelijks je geld uitbetaald
  • Eventuele reiskostenvergoeding
  • Een team van vakbekwame collega's
  • Doorgroeimogelijkheden

Wat vragen we van je

  • Je hebt werkervaring als vloerenlegger
  • Je bent in bezit van een rijbewijs B

Salarisindicatie

€2080 - €2773.33 bruto per maand afhankelijk van je werkervaring.

Locatie

Stadskanaal

Contactpersoon

M Steneker
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 17-06-2020
Contact
Mara Steneker
Heb je vragen over deze vacature? Of heb je hulp nodig bij je zoektocht naar een passende vacature op de Wadden of in de horeca? Dan help ik jou graag. Je kan contact met mij opnemen via...Details...
Werk telefoon: (050) 5470 050
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-09-2020
inTer Apel
23-09-2020
inVeendam
23-09-2020
inScheemda

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl