Ervaren Zonnepanelenmonteur regio Assen

Reageer nu!

Introductie

Heb jij al ervaring met het installeren van zonnepanelen? En ben je op zoek naar een nieuwe baan? Reageer dan snel!

Wat ga je doen als Ervaren Zonnepanelenmonteur regio Assen

Takenpakket;

  • Je installeert & monteert zonnepanelen op zowel schuine als platte daken;
  • Je bent als monteur zonnepanelen werkzaam in zowel de nieuwbouw als bestaande bouw;
  • Je brengt na afloop van de werkzaamheden de omgeving terug in oorspronkelijke staat;
  • Je sluit de elektra aan in de meterkast; ( Ervaring hierin is een Pre; )

Je gaat werken bij

Een bedrijf gelegen in Assen dat reeds jarenlang gespecialiseerd is in het installeren van zonnepanelen. Met persoonlijk advies en het aanbieden van het totaalpakket wordt ervoor gezorgd dat klant optimaal bediend wordt. Kwaliteit staat bij hun hoog in het vaandel, je gaat dus werken met uitstekend gereedschap en materiaal. Je werkt met collega's in kleine teams en samen zorg je er voor dat de klus succesvol wordt afgerond.

Wat bieden wij je aan

  • Fulltime dienstverband;
  • Salaris tussen € 2100 / € 2600 p.m.
  • Reiskostenvergoeding 0,19 € km;
  • Je salaris wordt wekelijks overgemaakt;
  • Bijscholing in overleg mogelijk;

Wat vragen we van je

  • Je hebt Aantoonbare ervaring als zonnepanelen-monteur; ( 1-3 jr. )
  • Je hebt een Geldig VCA;
  • Je bent in het bezit van een rijbewijs + eigen vervoer; (Dit is een pre)
  • Je hebt geen hoogtevrees;
  • Je bent op korte termijn beschikbaar en voor een langere periode;

Salarisindicatie

Afhankelijk van de genoten opleiding en de ervaring is het salaris tussen € 2100- / € 2600,- bruto per maand

Locatie

Assen

Contactpersoon

S Douwsma
Meer informatie
Vakgebied
  • Techniek
  • Bouw
Locatie
  • Drenthe
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 25-06-2020
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
01-07-2020
inDelfzijl
01-07-2020
inLeek

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl