ETW'er

Nieuw

Introductie

Krijg jij een kick als je hoog in de boom je kettingzaag start? Of als je een 100-jarige boom verplant? Bij onze klant is elke dag een uitdaging!

Iets voor jou? Bel Inge via:
50-5470050 | 06-15553065 (Whatsapp)
inge@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als ETW'er

  • Vellen van complexe bomen
  • Grootschalige snoeiprojecten
  • Aanplanten van bomen
  • Bestrijden van ziekte en plagen
  • Kappen van bomen

Je gaat werken bij

Onze klant is een groeiend bedrijf in Groningen en bestaat sinds 2013. Er wordt gewerkt met korte lijntjes en als medewerker krijg jij veel verantwoordelijkheden. Ze werken veel samen met collega bedrijven en ZZP'ers. In totaal werken er 8 mensen.

Wat bieden wij je aan

  • Salaris tussen de €2500 - €3500 bruto per maand
  • Pensioenopbouw
  • Vakantiedagen en 8.33% vakantiegeld
  • Auto van de zaak met eigen uitrusting
  • Kans op een vast contract
  • Veel mogelijkheden om je te ontwikkelen en door te groeien binnen het bedrijf
  • Afwisselende werkzaamheden in een leuk team

Wat vragen we van je

  • Jij hebt klimervaring
  • Jij bent in het bezit van je VCA of bereidt deze te behalen (via Jij Uitzendbureau)
  • Je bent in het bezit van rijbewijs B
  • Jij bent in het bezit van je ETW certificaat

Salarisindicatie

Salaris tussen de €2500 - €3500 bruto per maand

Locatie

Zeerijp

Contactpersoon

I Hoekstra
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Vakgebied
  • Groenvoorzieningen
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 04-11-2021
Contact
Inge Hoekstra
Werk telefoon: (050) 5470 050
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
05-11-2021
inStadskanaal
05-11-2021
inAssen
05-11-2021
inGroningen
05-11-2021
inGroningen
05-11-2021
inWinschoten
05-11-2021
inEzinge

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Marielle Dalmolen

Groningen
050-5470050 
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Assen 
0592-749277
robert@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050-5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Paulina Gamero

Groningen 
050-5470050 
paulina@jij-uitzendbureau.nl

Rutger Hulst

Assen 
0592-749277
rutger@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl