Fietsenmaker leerling

Nieuw

Introductie

Ben jij gek op fietsen en heb je graag contact met mensen? Wij zoeken een fietsenmaker met minimaal 1 jaar ervaring in soortgelijke branche! Bij voorkeur ben je 32-40 uur per week beschikbaar.

Is deze functie jou op het lijf geschreven?
050-5470050 | 06-15553065 (WhatsApp)
inge@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Fietsenmaker leerling

In deze functie als fietsenmaker ben je bezig met:
  • Repareren, rijklaar maken en onderhouden van diverse fietsen (denk hierbij aan stadsfietsen, mountainbikes, racefietsen, e-bikes en kinderfietsen)
  • De planning van de werkplaats. Deze verantwoordelijkheid heb je samen met je collega's
  • Verlenen van ondersteunende werkzaamheden in de verkoop

Je gaat werken bij

Onze klant draait al heel wat jaren mee in het vak! Door groei van het bedrijf is er ruimte voor een nieuwe medewerker. Op dit moment zijn er 3 mensen werkzaam. In de winkel zelf kun je terecht voor het kopen, repareren of onderhouden van diverse fietsen, maar ook voor alles wat met fietsen te maken heeft zoals verscheidene accessoires en een ruime kledinghoek. Ze zijn geopend van dinsdag tot en met zaterdag.

Wat bieden wij je aan

  • Geld natuurlijk! Tussen de €2200 - €2400 bruto per maand
  • Daarnaast bouw je vakantiedagen op en 8,33% vakantiegeld
  • Het gaat om een functie van 24-40 uur per week. Goed te combineren met bijvoorbeeld je (deeltijd)studie, gezin, of andere bezigheden
  • Uitdagende en zelfstandige functie in een leuk team
  • Werken in een volledig uitgeruste werkplaats
  • Mogelijkheden tot het volgen van een opleiding

Wat vragen we van je

  • Aantoonbare werkervaring, affiniteit of opleiding richting fietsenmaker of in een soortgelijke functie
  • Sterke affiniteit met fietsen
  • Bereid om met koopavonden en in het weekend te werken

Salarisindicatie

Tussen de €2200 - €2400 bruto per maand

Locatie

Groningen

Contactpersoon

I Hoekstra
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Vakgebied
  • Techniek
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 25- 32 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 03-05-2021
Contact
Inge Hoekstra
Werk telefoon: (050) 5470 050
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
29-04-2021
inGroningen
29-04-2021
inRoden

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl