Fietsenmaker vaste dienst

Nieuw

Introductie

Banden plakken, remblokken vervangen en fietsketting spannen, het is jou allemaal niet onbekend. Wij zoeken studenten, net afgestudeerden of inmiddels al een ervaren fietsenmakers in Groningen. Je gaat rechtstreeks in dienst bij onze opdrachtgever!

Meer informatie? Neem contact op met Inge:
☏Tel en WhatsApp: 06-15553065
✉ Email: inge@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Fietsenmaker vaste dienst

  • Uitvoeren van reparaties
  • Uitvoeren van onderhoud
  • Rijklaar maken van nieuwe fietsen.

Je gaat werken bij

Het bedrijf is opgericht in 2014 en was een idee van drie studenten uit Delft. Wat begon met 40 fietsen is inmiddels uitgegroeid tot 240.000 fietsen in 7 Europese landen. Het concept? Voor een vast bedrag per maand een altijd werkende fiets. Wanneer de fiets stuk gaat wordt deze binnen een dag gemaakt. Wil jij ook deel uitmaken van dit grote succes?

Wat bieden wij je aan

  • Jij gaat rechtstreeks in dienst bij onze opdrachtgever
  • Salaris i.o. met de opdrachtgever
  • Opbouw vakantiedagen en vakantiegeld
  • Pensioenopbouw
  • De keuze tussen parttime of fulltime werken
  • Wekelijks stipt en correct je salaris gestort
  • Werk bij een succesvol en nog steeds groeiend bedrijf

Wat vragen we van je

  • Jij hebt werkervaring als fietsenmaker of affiniteit met fietsen
  • Jij bent woonachtig in (de omgeving van) Groningen.

Salarisindicatie

Salaris i.o. met de opdrachtgever

Locatie

Groningen

Contactpersoon

I Hoekstra
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Adres
Suikerlaan 13, 9743DA Groningen
Vakgebied
  • Techniek
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • 0 - 1 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 07-04-2022
Contact
Inge Hoekstra
Werk telefoon: (050) 5470 050
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
02-06-2022
inAssen
02-06-2022
inStadskanaal
02-06-2022
inSumar
02-06-2022
inGarnwerd
02-06-2022
inTerschelling
02-06-2022
inTerschelling

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl