Gemotiveerde aanpakker

Nieuw

Introductie

Ben jij een echte aanpakker met een bulk aan motivatie? Waar wacht je nog op, solliciteer en laat je gegevens achter!

Telefoonnummer: 0596-542504 | barbara@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Gemotiveerde aanpakker

Je gaat als aanpakker aan de slag in de omgeving Delfzijl/ Appingedam. Je werkt samen met je collega of in team verband.

Als aanpakker bestaat je dag uit alle voorkomende werkzaamheden:

Grondwerk
Plaatsen van hekken en schuttingen
Opruim werkzaamheden ect.

Je gaat werken bij

een jong en groeiend bedrijf waar je aan de slag gaat met 'doeners' die weten wat hard werken is. Het bedrijf heeft de afgelopen jaren goed geïnvesteerd in een stevig fundament en wil in de toekomst blijven groeien en daarmee bijdragen aan de Noordelijke industrie. Jij kan hieraan bijdragen! Ze zijn specialist in het Noorden op het gebied van grond- weg en waterbouw, reinigen en ruimen en opslag of transport. Je gaat aan de slag bij een hecht en enthousiast team!

Wat bieden wij je aan

  • Je krijgt je salaris conform cao
  • Bij goed bevinden kans op een vaste baan
  • Wekelijks je salaris uitbetaald
  • Een vast contactpersoon binnen JIJ Uitzendbureau

Wat vragen we van je

  • Gemotiveerd en bereid zijn om fysiek werk te willen verrichten
  • Flexibel inzetbaar en het liefst fulltime willen werken
  • Het liefst in het bezit van een B-rijbewijs en eigen vervoer

Salarisindicatie

€11,- 12,50 bruto per uur.

Locatie

Appingedam

Contactpersoon

B Kooistra
T: (0596) 542 504
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
  • Techniek
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • Starter
  • 0 - 1 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 23-06-2022
Contact
Barbara Kooistra
Heb je vragen over deze vacature? Of wil je graag meer weten over de techniek branche? Dan help ik je graag verder. Je kunt contact met mij opnemen via onderstaande gegevens
Details...
Werk telefoon: (0596) 542 504
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
02-06-2022
inAssen
02-06-2022
inStadskanaal
02-06-2022
inSumar
02-06-2022
inGarnwerd
02-06-2022
inTerschelling
02-06-2022
inTerschelling

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl