Glaszetter assistent

Meerdere functies beschikbaar

Introductie

Werk je graag met ramen, kozijnen en glas? Ben jij graag aan het werk in de buitenlucht? Lees dan snel verder...

Wat ga je doen als Glaszetter assistent

Na de bouwvak zijn we voor onze opdrachtgever opzoek naar (assistent) glaszetters. Jij start in de ochtend met een bak koffie en gaat met collega's bijpraten hoe het weekend was. Vervolgens met de bus naar de werklocatie. Elke dag een andere locatie dit zorgt voor veel afwisseling in je werk! Onze opdrachtgever die specialist is in glaszetten heeft veel particuliere klanten maar ook bedrijfspanden of openbare ruimtes waar glas gezet moet worden. Je werkzaamheden bestaan uit:
  • Plaatsen van glazen ruiten, ramen en kozijnen zowel bij bestaande gebouwen als bij nieuwbouw
  • Opmeten en op maat snijden van enkel glas
  • Veilig vervoeren van glas
  • Verwijderen van het oude glas, sponningen en kit
  • Herstellen van schade, vb houtrot aan kozijnen
  • Plaatsen van houten, kunststof, stalen of aluminium kozijnen
  • Kit werkzaamheden
  • Na de werkdag alles netjes achterlaten

    Afhankelijk van de werklocatie kun je rechtstreeks naar huis. In andere gevallen sluit je de dag af op de zaak. Vervolgens kun je bijkomen van een plezierige werkdag.

Je gaat werken bij

Je gaat werken bij een bedrijf die gevestigd is in Assen. Het is een grote partij die nuchter maar professioneel in het werken is. Het is een renovatie en onderhoudsbedrijf. Gezellige collega's en iedereen kent elkaar. Door samenwerking van onderlinge bedrijven en echte vakmensen zijn ze in staat om complexe projecten in korte tijd tot in goede staat af te ronden.

Wat bieden wij je aan

  • Goed salaris volgens CAO van €14 - €15 bruto per uur.
  • Reiskosten van €0,19 cent per kilometer
  • Gezellige collega's en professionele opdrachtgever die jaren actief is in het vak glaszetten
  • Iedere ochtend ontvang je vers fruit om de dag ''gezond'' door te komen
  • Bij goed functioneren, doorstroom om vast in dienst te komen bij opdrachtgever

Wat vragen we van je

  • Jij hebt al werkervaring in de bouw voorkeur als glaszetter
  • Jij bent in het bezit van VCA en rijbewijs B (mogelijk om VCA te halen via JIJ-Uitzendbureau)
  • Als je dan ook nog betrouwbaar en klantgericht bent dan ben jij bij onze opdrachtgever aan het juiste adres.

Salarisindicatie

Salaris tussen de €2400 - €2600 bruto per maand.

Locatie

Assen

Contactpersoon

R Talens
T: (0599) 631 900
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Drenthe
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • 0 - 1 jr.
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 15-07-2020
Contact
Robert Talens
Heb je vragen over deze vacature? Of heb je hulp nodig bij je zoektocht naar een passende vacature in de bouw? Dan help ik jou graag. Je kan contact met mij opnemen via onderstaande gegevens. Details...
Werk telefoon: (0599) 631 900
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
06-07-2020
inDelfzijl
06-07-2020
inLeek

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl