Glaszetter

Topbaan

Introductie

Ben jij een enthousiaste glaszetter die alle kneepjes van het vak kent? Plaats jij graag glas en maak jij graag de klant tevreden? Ga de uitdaging aan als glaszetter! Lees hieronder verder...

Heb je vragen over deze vacature? Ik help je graag verder.
0596-542504
mara@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Glaszetter

Als glaszetter voer je glasherstelwerkzaamheden uit bij particulieren en bedrijven. Je werkzaamheden bestaan uit het glas op maat snijden, ramen en sponningen opmeten en afwerken, glas en ruiten afdichten en vastzetten, beglazing vervangen/renoveren en ruitschades herstellen. Tijdens het uitvoeren van de werkzaamheden ben jij het aanspreekpunt van de klant. Wanneer er knelpunten ontstaan ben jij in staat deze zorgvuldig op te lossen.

Je gaat werken bij

Het bedrijf heeft al meer dan 30 jaar ervaring in allround glas- en schilderwerk. Door ervaring op te doen in zowel nieuwbouw projecten als onderhoud kunnen zij een oplossing bieden voor al uw glas- en schilderwerk. Met het bedrijf gevestigd in het centraal gelegen Winsum zijn zij flexibel en staat garant voor een snelle uitvoering van uw opdracht

Wat bieden wij je aan

  • Fulltime dienstverband
  • Je krijgt wekelijks je salaris uitbetaald
  • Reiskostenvergoeding van €0,19 km
  • Je gaat werken als glaszetter bij een leuk bedrijf met gezellige collega's
  • Je hebt afwisseling in het werk met kans op een vast contract
  • Eigen contactpersoon binnen Jij Uitzendbureau

Wat vragen we van je

  • Rijbewijs B en eigen vervoer
  • Ervaring in het werken als glaszetter
  • Je bent gemotiveerd en betrouwbaar
  • Je bent in het bezit van je VCA

Salarisindicatie

Salaris tussen de €2500 en €2800 bruto per maand op basis van 40 uur per week.

Locatie

Ezinge

Contactpersoon

M Steneker
T: +596 542 504
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 04-02-2021
Contact
Mara Steneker
Hulp nodig in de zoektocht naar je (nieuwe) baan?
Neem contact op via:Details...
Werk telefoon: +596 542 504
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
18-02-2021
inRoden
18-02-2021
inMeppel

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl