zzp'er worden bij jij uitzendbureau

Glaszetter

Nieuw

Introductie

Glaszetten in een team van collega's, dat vind jij top werk! Als glaszetter werk je aan uitdagende klussen en verdient €16 bruto per uur met 20 ADV dagen. Werk je graag met glas, kozijnen en kan jij glas veilig vervoeren? Als glaszetter ben jij een vakman in het plaatsen van glas.

Wat ga je doen als Glaszetter

Als glaszetter ben jij een vakman die glas plaatst of vervangt op locatie zoals woningen, kantoren, ziekenhuizen en zorgafdelingen. Je begint de werkdag samen met collega's en bespreekt met een bak koffie wat er vandaag op de planning staat. Elke dag heb jij een andere locatie en dit zorgt voor veel afwisseling op je werk. Je werk bestaat uit:

Plaatsen van glazen ruiten van enkel, dubbel en speciaal glas in ramen en kozijnen. Zowel bestaande gebouwen als nieuwbouw.
Opmeten en op maat snijden van enkel glas
Veilig vervoeren van glas
Herstellen van schade, vb houtrot aan kozijnen
Verwijderen van het oude glas, sponningen en kit
Plaatsen van houten, kunstof, stalen of aluminium kozijnen
Afkitten en afmessen van de kit
Werkplek netjes achterlaten en schoonmaken van ramen en kozijnen

Je gaat werken bij

Je gaat werken voor een vastgoed en onderhoudsbedrijf in de regio Groningen. Het werkgebied bevindt zich in de noordelijke provincies Drenthe, Groningen en Friesland. Binnen het bedrijf kent iedereen elkaar en werk je in een enthousiast team.

Wat bieden wij je aan

- Salaris conform cao bouw €14 - €18 bruto per uur
- Je salaris wordt wekelijks of 4-wekelijks uitbetaald
- Reiskostenvergoeding van €0.32 ct / per km
- Bouwpensioen
- PBM vergoeding
- 25 vakantiedagen, 20 ADV dagen én 8.33% vakantiegeld
- Optie tot direct in dienst bij de opdrachtgever

Wat vragen we van je

Je hebt werkervaring als glaszetter
Je bent in het bezit van een B rijbewijs en eigen vervoer
Je wil graag fulltime werken in de bouw en werkt graag 38 - 40 uur

Salarisindicatie

€2500 - €3000 bruto per maand.

Locatie

Groningen

Contactpersoon

Drent
T: (0592) 749 277
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Dienstverband
  • Fulltime
Locatie
  • Groningen
Werkervaring
  • Starter
  • 0 - 1 jr.
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32-40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 27-09-2022
Contact
Milan Drent
Werk telefoon: (0592) 749 277
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
08-12-2022
inTen Post
08-12-2022
inAssen
08-12-2022
inZwolle
08-12-2022
inStadskanaal
08-12-2022
inDelfzijl
08-12-2022
inGroningen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl