Glazenwasser fulltime

Reageer nu!

Introductie

Ben jij toe aan iets nieuws? Of ben jij opzoek naar een werkplek met toekomstperspectief? Dan is deze functie van glazenwasser wellicht wat voor jou. Wij zijn op zoek naar iemand die graag het vak van glazenwasser wil leren of zich hierin wil specialiseren. Rijbewijs en ervaring is geen vereiste maar wel een grote pré.

Wat ga je doen als glazenwasser?

Wat ga je doen als glazenwasser? In deze functie gaat het om telescopische glas bewassing en met de hand glazen wassen. Dit betekent dat je de ladder op mag en daarom geen last moet hebben van werken op hoogte.

Je begint vroeg in de ochtend vanaf 07:00 tot plus minus 16:00 in de middag. Samen met je collega's begin je de dag met een kort overleg waarna iedereen zich opsplitst om op pad te gaan. Omdat jij nieuw bent zul je de eerste periode met een collega op pad gaan om de panden te leren kennen. Daarna verschilt het per dag of je in tweetal of alleen werkt.

Je gaat werken bij

Voor deze functie zijn we echt op zoek naar iemand die zich voor lange tijd aan het bedrijf wil binden. Extra belangrijk dus dat er een goede klik is tussen jou en het bedrijf.

Het schoonmaakbedrijf waarvoor je aan de slag gaat omschrijft zichzelf als een full service bedrijf. Het is schitterend en verfrissend werk waarbij schoonmaken écht een vak apart is en wat veel voldoening geeft. Als glazenwasser ben je volledig bij het bedrijf betrokken en wordt je snel opgenomen in het team. Ze hebben echt hart voor de zaak en hart voor het team.

Wat bieden wij je aan

  • Een functie met echte toekomstperspectief
  • Een fulltime functie
  • Zelfstandig aan het werk met voldoende ruimte om het vak te leren
  • Wekelijkse salaris uitbetaald
  • Een vast contactpersoon bij jij uitzendbureau die je bijstaat

Wat vragen we van je

  • Dat je gemotiveerd bent om je aan dit bedrijf te binden voor een langere periode
  • Werken in de vroege ochtend en dus smiddags lekker vrij kan zijn
  • Ervaring en een rijbewijs is een pré maar geen vereiste. De juiste motivatie wel.

Salarisindicatie

Salaris bij 21 jaar en ouder tussen de €11,00 en €13,00 afhankelijk van je ervaring.

Locatie

Roden

Contactpersoon

Bo Copinga
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Vakgebied
  • Schoonmaak
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
  • MBO - HAVO - VWO
Werkervaring
  • 0 - 1 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 29-06-2020
Contact

Heb je vragen over deze vacature? Dan help ik jou graag!
Ik ben bereikbaar via onderstaande gegevens.

Details...
Werk telefoon: (050) 5470 050
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
01-07-2020
inDelfzijl
01-07-2020
inLeek

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl