Glazenwasser

Nieuw

Introductie

Ben jij toe aan iets nieuws? Of ben jij opzoek naar een werkplek met toekomstperspectief? Dan is deze functie van glazenwasser wellicht wat voor jou. Wij zijn op zoek naar iemand die graag het vak van glazenwasser wil leren, maar ook iemand die zich al specialist noemt!

Tel: 050 - 5470050 | Whatsapp: 06-15 51 16 12
bo@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als glazenwasser?

In deze functie gaat het om telescopische glas bewassing en met de hand glazen wassen. Dit betekent dat je de ladder op mag en daarom geen last moet hebben van hoogtevrees. Je werkt namelijk op hoogte.

Je begint vroeg in de ochtend vanaf 07:00 tot plus minus 16:00 in de middag. Samen met je collega's begin je de dag met een kort overleg waarna iedereen zich opsplitst om op pad te gaan. Omdat jij nieuw bent zal je de eerste periode met een collega op pad gaan om de panden te leren kennen. Daarna verschilt het per dag of je in tweetallen of alleen werkt.

Je gaat werken bij

Het schoonmaakbedrijf waarvoor je aan de slag gaat omschrijft zichzelf als een full service bedrijf. Het is schitterend en verfrissend werk waarbij schoonmaken écht een vak apart is en wat veel voldoening geeft. Als glazenwasser ben je volledig bij het bedrijf betrokken en wordt je snel opgenomen in het team. Ze hebben echt hart voor de zaak en hart voor het team.

Wat bieden wij je aan

  • Een functie met echte toekomstperspectief
  • Een fulltime functie
  • Zelfstandig aan het werk met voldoende ruimte om het vak te leren
  • Wekelijkse salaris uitbetaald
  • Een vast contactpersoon bij jij uitzendbureau die je bijstaat
  • De kans om een vak te leren of je meer specialiseren.

Wat vragen we van je

  • Je bent in het bezit van je rijbewijs;
  • Dat je gemotiveerd bent om je aan dit bedrijf te binden voor een langere periode.

Salarisindicatie

Salaris bij 21 jaar en ouder tussen de €11,00 en €13,00 afhankelijk van je ervaring.

Locatie

Groningen

Contactpersoon

Bo Copinga
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Vakgebied
  • Schoonmaak
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • Starter
  • 1 - 3 jr.
  • > 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 23-04-2021
Contact
Bo Copinga
Werk telefoon: (050) 5470 050
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
29-04-2021
inGroningen
29-04-2021
inRoden

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl