zzp'er worden bij jij uitzendbureau

Glazenwasser

Reageer nu!

Introductie

Vind jij het leuk om op grote hoogte te werken? Dan is het beroep glazenwasser misschien wel iets voor jou! Lees snel verder.

Wat ga je doen als Glazenwasser

Je gaat aan de slag als glazenwasser. Bij dit beroep ben je zowel binnen als buiten aan het werk en je werkt ook op verschillende hoogtes. Het is van groot belang dat je geen hoogtevrees hebt! Je gaat werken met de beste materialen, wat het werk fysiek minder zwaar maakt. Tijdens je werk ben je zowel buiten als binnen bezig en kom je iedere dag op een andere locatie met verschillende mensen. Een afwisselende en sociale job. Je gaat aan de slag als glazenwasser. Bij dit beroep ben je zowel binnen als buiten aan het werk en je werkt ook op verschillende hoogtes. Het is van groot belang dat je geen hoogtevrees hebt! Je gaat werken met de beste materialen, wat het werk fysiek minder zwaar maakt. Tijdens je werk ben je zowel buiten als binnen bezig en kom je iedere dag op een andere locatie met verschillende mensen. Een afwisselende en sociale job.

Je gaat werken bij

Jij Uitzendbureau is een uitzendorganisatie in het mooie hoge Noorden van ons land. We bestaan inmiddels 17 jaar bestaat! En met al die jaren hebben we ons gespecialiseerd binnen een aantal sectoren: bouw, horeca, groenvoorziening, techniek en schoonmaak. Met onze missie: Jij brengt mens en werk samen met een glimlach, zoeken wij samen met jou naar de beste baan.

Wat bieden wij je aan

- Mogelijkheid om op flexibele basis aan het werk te gaan, maar ook vaste locaties (jij bepaalt)
- Eigen contactpersoon binnen Jij Uitzendbureau, die zowel telefonisch, via de email en via WhatsApp bereikbaar is.
- Functies in jouw omgeving
- Wekelijkse of maandelijkse verloning: Jij mag kiezen!
- Pensioensopbouw
- Opbouw vakantiedagen en vakantiegeld
- Een leuk bedrijf waar je aan de slag gaat.

Wat vragen we van je

- Je bent een doener.
- Je bent flexibel ingesteld.
- Je hebt ervaring in het werk.

Salarisindicatie

Tussen de € 1.197 tot € 2.029 tot per maand

Locatie

Groningen

Contactpersoon

Meer informatie
Vakgebied
  • Schoonmaak
Dienstverband
  • Fulltime
Locatie
  • Groningen
Werkervaring
  • 0 - 1 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32-40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 13-01-2023
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
26-01-2023
inGroningen
26-01-2023
inZuidbroek
26-01-2023
inZuidbroek
26-01-2023
inGroningen
26-01-2023
inAssen
26-01-2023
inGroningen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl