zzp'er worden bij jij uitzendbureau

Groenvoorziening medewerker

Nieuw

Introductie

Op zoek naar een (tijdelijke) baan waar je lekker buiten kan werken? Vanaf maart/april zoek ik weer medewerkers groen!

Meer informatie?
Tel: 050-5470050 | Whatsapp: 06-15553065
inge@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Groenvoorziening medewerker

Als groenvoorziening houd jij van mooi onderhouden tuinen en parken. Jij gaat alle kneepjes van het vak leren. De ene dag wordt je ingezet als medewerker groen voor het onderhouden van tuin. Zo leer je hoe je moet bosmaaien, snoeien, grasmaaien, schoffelen en onkruid verwijderen.

Je gaat werken bij

Onze opdrachtgever is een landelijk opererend groenbedrijf maar wel met een sterke regionale verbinding. Het werkgebied waar jij aan de slag zal gaan is dan ook Noord Nederland. Duurzaamheid en maatschappelijk verantwoord ondernemen zijn belangrijke aandachtspunten voor onze opdrachtgever. Hierbij kan je denken aan: CO2 reductie, ecologen die op de juiste manier getraind zijn en circulariteit.

Wat bieden wij je aan

  • Startsalaris tussen de €2050 - €2400 bruto per maand
  • Reiskostenvergoeding volgens de hoveniers cao
  • 8.33% vakantiegeld en opbouw vakantiedagen
  • Pensioenopbouw
  • Goede secundaire arbeidsvoorwaarden (kerstpakket, activiteiten voor collega´s, werkkleding)
  • Opleidingsmogelijkheden zoals het behalen van je VCA, E achter B rijbewijs of een BBL opleiding
  • Bij goed bevallen kans op een vast contract bij de opdrachtgever
  • Een afwisselende baan waarin je veel kan leren en een baan met toekomstperspectief
  • Wekelijks je salaris gestort (stipt en correct)

Wat vragen we van je

  • Jij hebt affiniteit met het hoveniersvak, je hebt een relevante opleiding gevolgd of eerder werkervaring opgedaan
  • Jij bent in het bezit van je rijbewijs of kan gemakkelijk in Eelde komen

Salarisindicatie

Startsalaris tussen de €2050 - €2400 bruto per maand.

Locatie

Eelde

Contactpersoon

I Hoekstra
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Vakgebied
  • Groenvoorzieningen
Dienstverband
  • Fulltime
Locatie
  • Drenthe
Werkervaring
  • Starter
Gewenste aantal uren
  • 32-40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 13-01-2023
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
26-01-2023
inGroningen
26-01-2023
inZuidbroek
26-01-2023
inZuidbroek
26-01-2023
inGroningen
26-01-2023
inAssen
26-01-2023
inGroningen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl