Grondwerker

Nieuw

Introductie

Werk jij graag buiten heb je ervaring en zoek je een baan dan is dit je kans! Want wij zoeken een grondwerker in de omgeving Delfzijl. Lijkt dit je wat neem dan contact met ons op!

Wat ga je doen als Grondwerker

  • Onderhoud en reparaties
  • Damwanden en kolken plaatsen
  • Uitgraven van funderingen en graven van sleuven
  • Terreinen egaliseren
  • Rioolbuizen plaatsen
  • Putten opmetselen

Je gaat werken bij

Is gespecialiseerd in het bewerken van verontreinigde baggerspecie en grond tot secundaire bouwstoffen voor de weg- en waterbouw. Het materiaal kan worden hergebruikt bij het ophogen van bedrijfsterreinen en bij de aanleg van dijken en wegen. het bedrijf beschikt over een inrichting waar 80.000 ton verontreinigde grond kan worden ingenomen en bewerkt. Tevens beschikt het bedrijf over een zanddepot waar doorlopend ontzilt zee-zand verkocht wordt. Wij leveren zand aan zowel bedrijven als aan particulieren.

Wat bieden wij je aan

  • Je kan fulltime aan het werk
  • Je krijgt wekelijks je salaris uitbetaald
  • Je krijgt betaald conform CAO
  • Bij goed functioneren kun je een vast contract krijgen
  • Reiskostenvergoeding
  • Je hebt een afwisselende baan
  • Je komt te werken bij een vernieuwend bedrijf

Wat vragen we van je

  • Je hebt aantoonbare werkervaring als grondwerker
  • Je bent in bezit van een rijbewijs B
  • Je bent een aanpakker en flexibel

Salarisindicatie

€ 13 - € 17 bruto per uur.

Locatie

Delfzijl

Contactpersoon

B Kooistra
T: (0596) 542 504
Meer informatie
Vakgebied
  • Grondwerk
  • Groenvoorzieningen
  • Agrarisch medewerker
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 09-03-2020
Contact
Barbara Kooistra
Heb je vragen over deze vacature? Of wil je graag meer weten over de techniek branche? Dan help ik je graag verder. Je kunt contact met mij opnemen via onderstaande gegevens
Details...
Werk telefoon: (0596) 542 504
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
10-03-2020
inTen Post

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl