Grondwerker

Nieuw

Introductie

Aan de slag bij een echt groen bedrijf? In deze functie van Grondwerker kun jij fulltime aan de slag bij een bedrijf dat gespecialiseerd is in het groen. We zoeken een echte vakman met sterke handen en die fysiek werk niet uit de weg gaat.

Wat ga je doen als Grondwerker

Als Grondwerker werk je iedere dag hard en daar hou je van. Je bent bezig met de allround werkzaamheden als grondwerkers, zoals: onderhoud en reparaties, terreinen egaliseren, funderingen uitgraven, rioolbuizen plaatsen of putten opmetselen. Het werk is divers, fysiek zwaar en behoeft de juiste mentaliteit.

Je gaat werken bij

Het bedrijf waar je aan de slag kan bestaat uit doeners die weten wat hard werken is. Het is een jong en groeiende onderneming met een team bestaande uit enthousiaste en ambitieuse collega's. Het bedrijf heeft de afgelopen twee jaar goed geïnvesteerd in een stevig fundament en wil voor de toekomst blijven groeien en daarmee bijdragen aan Noordelijke industrie. Ze zijn specialist in het Noorden op het gebied van grond- weg en waterbouw, reinigen en ruimen en opslag of transport.

Wat bieden wij je aan

  • een zelfstandige functie
  • een fulltime dienstverband met een 40 urige werkweek
  • bij een goede wederzijdse klik, een vast contract
  • je komt te werken bij een vernieuwend bedrijf
  • Reiskostenvergoeding
  • Je hebt een afwisselende baan
  • Je komt te werken bij een vernieuwend bedrijf

Wat vragen we van je

  • Je hebt aantoonbare werkervaring als grondwerker
  • Je bent in bezit van een rijbewijs B
  • Jij bent ambitieus en enthousiast

Salarisindicatie

Afhankelijk van je leeftijd en ervaring tussen € 1950,- en € 2300,- bruto per maand.

Locatie

Delfzijl

Contactpersoon

B Kooistra
T: (0596) 542 504
Meer informatie
Vakgebied
  • Grondwerk
  • Groenvoorzieningen
  • Agrarisch medewerker
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 29-06-2020
Contact
Barbara Kooistra
Heb je vragen over deze vacature? Of wil je graag meer weten over de techniek branche? Dan help ik je graag verder. Je kunt contact met mij opnemen via onderstaande gegevens
Details...
Werk telefoon: (0596) 542 504
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
01-07-2020
inLeek

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl