Grondwerker

Nieuw

Introductie

Werk jij graag in de buitenlucht en steek jij graag de handen uit de mouwen? Dan is dit de vacature voor jou!

Wat ga je doen als Grondwerker

Een grondwerker houdt zich bezig met graaf- en grondwerkzaamheden bij de aanleg van kabels en buizen bij woningbouw, groenvoorzieningen en bij het reinigen van stukken grond. Je helpt bij het aanleggen glasvezelnetwerken, sleuven, rioolbuizen en huisaansluitingen. Hiernaast zet je beschoeiingen. Je plaatst straatkolken en zet damwanden.

Je gaat werken bij

Het bedrijf waar je aan de slag kan bestaat uit doeners die weten wat hard werken is. Het is een jong en groeiende onderneming met een team bestaande uit enthousiaste collega's. Het bedrijf heeft de afgelopen twee jaar goed geïnvesteerd in een stevig fundament en wil voor de toekomst blijven groeien en daarmee bijdragen aan Noordelijke industrie. Ze zijn specialist in het Noorden op het gebied van grond- weg en waterbouw, reinigen en ruimen en opslag of transport.

Wat bieden wij je aan

  • Een fulltime baan
  • Je krijgt wekelijks je salaris uitbetaald
  • Bij goed functioneren kans op een vast contract
  • Reiskostenvergoeding €0,19 cent per kilometer
  • Je hebt een afwisselende baan

Wat vragen we van je

  • Je hebt aantoonbare werkervaring als grondwerker
  • Je bent in bezit van een rijbewijs B
  • Je bent een aanpakker
  • Je bent niet bang om de mouwen op te stropen

Salarisindicatie

Salaris van maximaal €2400,- bruto per maand op basis van 40 uur per week.

Locatie

Delfzijl

Contactpersoon

B Kooistra
T: (0596) 542 504
Meer informatie
Vakgebied
  • Grondwerk
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 02-11-2020
Contact
Barbara Kooistra
Heb je vragen over deze vacature? Of wil je graag meer weten over de techniek branche? Dan help ik je graag verder. Je kunt contact met mij opnemen via onderstaande gegevens
Details...
Werk telefoon: (0596) 542 504
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
17-11-2020
inGroningen
17-11-2020
inWinsum

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl